Sta kupiti?Auto do 7-8 hiljada

Sta kupiti?Auto do 7-8 hiljada

Član
Cojk:D je sebi izabrao sta ce uzeti nemojte ga smecati bice mu kasnje zao ako uzme nesto drugo a pokaze mu se lose moja preporuka ide na scenika ipak si ti obiteljski covjek a on je prostran ako volis karavane i vise prostora onda laguna a stilo ko stilo jako mu opada cjena za razliku od ostalih ;)
 
laguna od ovih ponudjenih je nekako najbolja, mada ni Scenic nije los... komsija je nedavno uzeo jednog...fino ide, ima fine opreme, nisu losi... Scenic ili Laguna.. jedno od ta dva ;)
 
Drug od ovih ponudjenih laguna je daleko najbolji izbor ja sam je vozio 6 godina ali na ovoj kilometrazi budi spreman da radis turbinu posto im je to mana ako vec neko nije radio turbinu a sto se tice ostalog odrzavanja tu je to negdje sa ovim ostalim autima u klasi na mototu neces imati sta raditi . I savjet na nju ne stavljaj 17ke ubiju joj trap u roku godinu dana .
Sretno
 
Član
Laguna nije loš izbor ali je prešla dosta...razmisli o Stilu, zato jer je najmlađi, jest da mu cjena opada, ali je zato i jeftin...6000Km za auto 2003. dizel s klimom, i još registriran..hmm

A prije kupovine u ovlašteni servis na kompletnu provjeru...motor, mjenjač..turbina..podvozje.. dijagnostika..
 
Član
uzmni stila mislim za tebe nije problem sto cijena brzo opada jer sam si rekao da ces ga dugo voziti
 
Član
Yellow je napisao(la):
Laguna nije loš izbor ali je prešla dosta...razmisli o Stilu, zato jer je najmlađi, jest da mu cjena opada, ali je zato i jeftin...6000Km za auto 2003. dizel s klimom, i još registriran..hmm

za svoje godine je presla taman... bolje ovih 230 000 pravih nego nekih tamo 120 000 ili 160 000 laznih...

renault scenic je porodican al mi je previse nekako "kombi" i ruzan je unutra... stilo je ruzan sa cetvera vrata a pogotovo ovaj karavan... meni je nekako laguna najbolja i po izgledu a i po kvalitetu...

neko spomenu da je skupo odrzavanje... pa druze i ja placam za svog "GOLFA" haman 1000 maraka veliki servis... laguna nije nista skuplja... to za skupo odrzavanje je suplja jer nisu to neke razlike...
 
Član
Scenic definitivno ako si porodičan čovjek. Zanemari izgled, praktičan je, a prostora kao u sobi.;)
 
Član
@GOLF TZ...jel ti imaš neku spoznaju o navedenim autima pa znaš koliko koje ima stvarnih kilometara?? Nijedno od navedenih auta nije loše, ja mu kažem što bi ja uradio, kupio najmlađe i najjeftinijem, a to je u ovom slučaju stilo
 
BHT Ovisnik
laguna uopce nije skupa za odrzavati,potrosni dijelovi nista skuplji od golfa,lađa za voziti se,moja preporuka;)
 
Top