Sta kazete??

Sta kazete??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u malom sam problemu :)... imam u planu radit svog audijaa kao ovaj na slikama samo moja boja nekontam farbat al kontam taj zadnji branik drugi stavljat i pragove svoje skinut i 17 cola felge nabact..ali neznam kako se vama cinii ovakav RS2 look kao na slikama ili da ostavim auto kakvo jest ??...
 
Član
Sta ja znam meni je tvoj autic sasvim solidan sad ako imas para na bacanje pa hoces promjenu odradi sve ti je stvar ukusa neko ce ti reci nemoj neko ce reci uradi uglavnom i jedna i druga varijanta prolaze
 
Član
Ja bi na tvom mjestu samo pustio zadnju tablicu kao kod ovog gore i poravnao gepek i stavi 17ke ostalo nediraj mada i ovako super igleda!
 
Član
Ma iskreno tvoj branik mi je i ljepsi,samo steta sto nema prostora za tablicu,ali nis to ne diraj,samo stavi 17ke tebi ce jos bolje stojati radi pragova ;)
 
Član
meni je ljepsi ovaj gore RS2...znaci kad bi spojlere i pragove skino i naso one il slicne, bilo bi bolje...to je moje iskreno misljenje...
 
Član
Moj savjet ne dirat, nek stoji kako jest...Ako imas zelju 17-ke nabaci, a tablicu si malu napravi i to je to!
 
Član
kod mene jaran imo vakog slicnog audija i nabacio mu bio 18-ke .... ne kazem da moras i ti, al nebi bilo lose da stavis i njih u razmatranje ...... a sto se tice spojlera - maajka auto ti jbga lijepo i uradjeno i sve nemoj nista dalje majmunisat dzaba ces i pare bacat a i vrijeme potrosit ..... bolje natoci i dodji u tz na pice da se malo zajbajemo hehe
 
Član
da nisi nista radio na autu reko bi ti da radis onu gornju verziju ko na plavom...ali tvoj je sasvim solidan autek, steta ga sad razvaljivat...ja na tvom mjestu ne bi nista dirao, samo nek edetalje malo izmjenio ako ti je do promjene vec...
 
Član
pa i ja sam razmisljamm...kontam ta krom sa strane smaket i brave ofarbat i felee nabact kakve.....al jebgaa..vidjet cemo . sta ispane .:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top