Šta je potrebno za kopiranje kod ključa ?

Šta je potrebno za kopiranje kod ključa ?

Član
ko sto i sam naslov kaže , zanima me jel moguće kopirat ključ bez one kod kartice, u pitanju je golf 4 koji ima samo jedan skakav ključ ?
 
Član
moguce je kopirati, neko ko se bavi auto elektronikom i kodiranjem auta i ostalog ti moze to uraditi, ocita koji je code i napraviti code i kad izradis kljuc samo staviti u kljuc i to je to...
 
Član
Mislim da je potrebno imati jos jedan narezan kljuc, sa novom ampulom(ne znam da li moze polovna) i odgovarajuca dijagnostika koja ima mogucnost prijavljivanja kljuca. Udjes na dijagnostiku i procitas pin iz sata(nisam siguran) te prilagodis kljuceve po procesoru po tom pinu. Tako nekako!
 
Super Moderator
pa onda njemu trebaju pare hahah :D
ja sam za jeep liberty bio izgubio kljuceve. nisam mogo ni uci u auto, i ovdje negdje u sarajevu sam dovezo auto na slepi, ljudi otvorili i napravili dva kljuca za cini mi se 300KM, al su to obicni kljucevi onda bili nije bilo daljinsko otkljucavanje ni slicno. ako je covjek ovdje negdje onda mogu probati naci broj od ovih sto sam radio pa da kontaktira
 
Član
pa onda njemu trebaju pare hahah :D
ja sam za jeep liberty bio izgubio kljuceve. nisam mogo ni uci u auto, i ovdje negdje u sarajevu sam dovezo auto na slepi, ljudi otvorili i napravili dva kljuca za cini mi se 300KM, al su to obicni kljucevi onda bili nije bilo daljinsko otkljucavanje ni slicno. ako je covjek ovdje negdje onda mogu probati naci broj od ovih sto sam radio pa da kontaktira

nije kupac iz sarajeva, a u svakom slucaju hvala ti na pomoci, snaće se on nekako i ovde, ne mora pravit skakavac, nek napravi sebi kopiju da moze samo vrata otključat u slucaju samozaključavanja auta :D
 
Top