Sta je ovo vruce ?

Sta je ovo vruce ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sarajlije gdje ste :icon_question: Nije valjda svi na bazenima, niko se ne voza, gdje ste za kafe danas malo poslije, ko hoce, da se nadjemo gdje :icon_biggrin:
 
Član
Evo jacu nemam auto ali dodem pjeske moze li :icon_smile: reci gdje i kad evo ti moj broj 063-971-693 Chuza ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Sarajlije gdje ste :icon_question: Nije valjda svi na bazenima, niko se ne voza, gdje ste za kafe danas malo poslije, ko hoce, da se nadjemo gdje :icon_biggrin:

i popil se ta kafa ?
il je jos u planu :D
 
Član
bulex je napisao(la):
sakrili se od tebe.. culi da dolazi strasni samir spamer

Postao sam ovisan o spammu :D
Chuza je napisao(la):
Evo jacu nemam auto ali dodem pjeske moze li :icon_smile: reci gdje i kad evo ti moj broj 063-971-693 Chuza ;)

Necu ni ja s autom, jok to, ja znam doci dole do cesme :D, uzeo sam broj ;)

0g1 je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Sarajlije gdje ste :icon_question: Nije valjda svi na bazenima, niko se ne voza, gdje ste za kafe danas malo poslije, ko hoce, da se nadjemo gdje :icon_biggrin:

i popil se ta kafa ?
il je jos u planu :D

Jok, evo samo da jedem, spreman sam svakako, pa se dogovorimo ;)

Odo s Chuzom, mozda se i Og1 pridruzi, ostali, ako budete zainteresovani, zvrknite Chuzu pa nek vam kaze lokaciju :D
 
Član
cu vruce dan te jebo radim na 5 katu potkrovlje jedno dakle doslovno umirem ima 334264573567 stupnjeva i vaga u zraku 321234724723 posto ali bude mi lakse kad vidim kolege elektricare kako na krovu postavljaju solarne celije i skakucu po vrelim ciglama odma mi lakse jer znam da je nekome gore nego meni :)
 
BHT Ovisnik
kako je meni vruce,perem epihe u garaži obloženoj kamenom i svuda se osjeca hladan zrak od vode:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top