Sta je bolje... xenoni 55w+35w ili...

Sta je bolje... xenoni 55w+35w ili...

Član
Tako je moj prijatelj na e46 on ima ona dva prekidača posebno za malenke i za svjetla, i zaustavi njega policajac oće da piše kaznu ovaj kaže pa to je spojeno sa svjetlima i kad ugasi prekidač od svjetala ugase se i maglenke. kaže mu pa nije to po zakonu idi kod nekog da ti odspoji a moj kolega kaže ma probao sam spojebo sa komjuterom motora neće da upali posle. ugl cirskus kod nas sve prolazi, ovisi na kakvog se policajca namiriš
 
Član
Tako je moj prijatelj na e46 on ima ona dva prekidača posebno za malenke i za svjetla, i zaustavi njega policajac oće da piše kaznu ovaj kaže pa to je spojeno sa svjetlima i kad ugasi prekidač od svjetala ugase se i maglenke. kaže mu pa nije to po zakonu idi kod nekog da ti odspoji a moj kolega kaže ma probao sam spojebo sa komjuterom motora neće da upali posle. ugl cirskus kod nas sve prolazi, ovisi na kakvog se policajca namiriš

Vozao sam i po Brčko Distriktu, dole su baš strogi, pišu kazne ako ne staneš na pješački, i nikad ništa...
 
Član
Nije taj zakon još usvojen, tako da zakonski samo kratka svjetla, ali dnevna prolaze bez problema. Meni duga na 30% snage rade kao dnevna, i tako već 2 godine, bez problema kod murije.

Što se tiče Xenona,ko je iz Sarajeva, samo kod Lige, 18 mjeseci garancija, nema niko da toliko daje.
 
Član
Nije taj zakon još usvojen, tako da zakonski samo kratka svjetla, ali dnevna prolaze bez problema. Meni duga na 30% snage rade kao dnevna, i tako već 2 godine, bez problema kod murije.

Što se tiče Xenona,ko je iz Sarajeva, samo kod Lige, 18 mjeseci garancija, nema niko da toliko daje.
to je dobra roba, od onog CPC-a iz srbije, čovjek nema šta nema, od replika felgi, do body kitova
 
Maglenke ce se moci paliti kad god zelite kad se uvede ovaj novi zakon sa velikim kaznama. Provereno taj zakon za maglenke se onda izbacuje.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Na te sitnice uvijek progledaju kroz prste... ako imam pojas, i nisam pretekao na punoj ili radar, uvijek me puste s LED maglenkama, bez kratkih... I naravno ako se ponašaš fino i kulturno, čak i ako osoba s druge strane nije. ja tu gledam svoj interes, da mi ne zapiše šta, a ne inat, ponos i slična sranja što mnogi gledaju, pa onda se žali što mu taj isti šupak s druge strane napiso kaznu.
 
Član
Hocu da narucim 55w AC set. Ima li neko link na nekom od kineskih shopova (ebay, aliexpress, gearbest)? Jer ima hiljade artikala, negdje pise AC, a taj isti set kod drugog pise DC. I ove oznake sa vatima neki se zale da nisu istinite.

Treba mi znaci H7 55w AC set.

PS. Vec predvidjam komentare ovih sto preprodaju u BiH to isto.. Ali nema veze.

Send via Gameboy Color
 
Član
Hocu da narucim 55w AC set. Ima li neko link na nekom od kineskih shopova (ebay, aliexpress, gearbest)? Jer ima hiljade artikala, negdje pise AC, a taj isti set kod drugog pise DC. I ove oznake sa vatima neki se zale da nisu istinite.

Treba mi znaci H7 55w AC set.

PS. Vec predvidjam komentare ovih sto preprodaju u BiH to isto.. Ali nema veze.

Send via Gameboy Color
Sve je to rizik, ja sam imao AC balaste, na kojima je pisalo DC, pogrešno zapakovani :D To je bacanje para, da bi uštedio 20ak KM.... Jer mogu samo napisati 55w, i opet si uzeo 35w, ja sam napravio uporedni video s mojim 35w i 55w, oba su AC i sijalica je 5000k, 55w i 5000k daje bijelju svjetlost od 35w i 5000k. Ista je sijalica na oba sočiva sa snimka. Mislim da je razlika očita :)

Većina pita " može li šta jeftinije", a ne možeš li napraviti da VALJA. Ništa lično tebi, nego moje iskustvo za godinu dana što radim farove... Ako može onaj smećarski set što treperi biti 50ak KM, onda dobar AC set nije skup ako je 80KM ili 55W 100KM ( 6mj garancije). Momak je došao sa tim setom na E39, kaže izgorila su mi sočiva, ja dižem haubu kad smećarski balasti, reko daj da probamo moje balaste, vidljivost je bolja barem 30%, iako su sočiva loša...



 
Poslednja izmena:
Član
Imaju sad oni balasti sa stimanjem jacine, 35,45 i 55w. Ja ubacio neki dan momku na audi a4 2015 god. Ne vjerujem koliko su dobri, 18 mjeseci garancije ima

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Imaju sad oni balasti sa stimanjem jacine, 35,45 i 55w. Ja ubacio neki dan momku na audi a4 2015 god. Ne vjerujem koliko su dobri, 18 mjeseci garancije ima

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
To mi je malo glupo. Cuj stimati na "davaocu" snagu.

Na onaj ballast od 100w moze komotno ici sijalica od 35w. Svijetlice isto kao na ballastu od 55w.. Samo sto taj ballast nece se patiti, laicki receno.

To je samo mamac za ne znalice

Send via Gameboy Color
 
Član
Ovi balasti nisu mamac za neznalice vjeruj ;)

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Top