Sta da uradim da mi otvara slike!

Sta da uradim da mi otvara slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto kaze naslov, nece da mi ocitava slike.Vidim ispod kometare kako je extra, ovo-ono a ja mogu samo da placeeeem !:D Ocu i ja da vidim nisam sugaaav ahhaha ;) :icon_cry: :lol: :icon_smile:
 
Član
haahaha to oni tebi nedaju da vidis,probaj jbg desni klik misa na link slike i view il nesto slicno sta znam ;)
 
haha...Pa kazem im nisam sugav :D !
Ma nece nista ili pise (slikablabla) ili kad pregdem na Google chrome samo ona mala jadna ofucana ikonica i nece nema sanse!
 
Član
Nezz ako je rijec o ovom forumu,tj da ovdje ne mozes vidjeti slike posto vidim da si novi clan najvjerovatnije da ne mozes dok ne provedes neko vrijeme na forumu i dok ne napravis odredzeni broj postova,cini mi se da je prosli mjesec u nekoj temi bila rijec o tome da se novi clanovi ogranice u pregledu postova,mislim da ce ti neko od admina to pojasniti ako je rijec o tome ;)
 
Ma i meni to pravi probleme, nema to veze sa postovima, nije cak ni do browsera, probo sam i sa Chromom i sa Mozillom i sa Operom, nece ni sa jednom, nego rjesenje ti je ako korstis Chrome desnik klik na tu malo ofucanu ikonicu i na "Otvori sliku u novoj kartici" ili na engleskom "Open image in new tab". Meni tako sljaka ;)
 
Član
Do foruma je. Sve skripte koje smo "rucno" pravili imaju problem na ovom trenutnom serveru. Rijesit ce se ubrzo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top