sta da radim

sta da radim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam problemcic sa kazaljkama na instrument tabli....postavio sam tacho plazmu skopcao sve fino i kad sam upalio auto kazaljke nepokazuju kako treba ni obrtaje ni koliko benzina ima ni temperaturu....

svaka pomoc dobro dosla
 
Član
kad si skidao kazaljke jesili ih oslobodio da stoje same da ih ne drzi nista mislim jel ti sat ima one male drzace kazaljki ako ima trebo si diknut kazaljku o otpustiti ih i zapamtiti dje stoje i onda ih skinuti i na isto mjesto vratiti i onda zadignuti preko onih malih kako da ih nazovem iglica ispod nule kad ugasis kazaljka padne na nju pozzz
uuuuuuuuffff
 
Član
Zerr je napisao(la):
kad si skidao kazaljke jesili ih oslobodio da stoje same da ih ne drzi nista mislim jel ti sat ima one male drzace kazaljki ako ima trebo si diknut kazaljku o otpustiti ih i zapamtiti dje stoje i onda ih skinuti i na isto mjesto vratiti i onda zadignuti preko onih malih kako da ih nazovem iglica ispod nule kad ugasis kazaljka padne na nju pozzz
uuuuuuuuffff

nisam prijatelju,skinuo sam ih dok su bile na onim malim drzacima
 
Član
moras rastaviti i ponovo kazaljke skinuti
neznam da je od trojke znam napamet a i imam stari sat pa bi ti mogao pomoc al od forda neznam dje stoje jedino da nades drugi sat i da ga rastavis i uradis sto sam ti reko
 
Član
Hvala ti prijatelju na savjetu,ako nista ne budem skontao na kraju cu naci negdje drugu tablu i uraditi kako si rekao.
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
preko dana izgleda nestvarno nekako,ali navecer :cool:
[/quote

preko dana se skoro i ne primjeti da svijetli,samo ono kao bijeli cajger,ovo je bilo malo ko oblacno pa se ko malo naziralo al' navecer je extra.

ma kako god najvaznije mi je da sam nastimao kazaljke:lol:
 
Član
joj Zerr prijatelju namjestio sam kazaljke za 5 min,na jednom forumu mi lik rece caku za kazaljke kod forda,pritisnuo onu iglicu sto resetuje kilometar sat na displeju tako je drzao upalio motor i na onom malom displejcicu mi se pokaze koliki su mi obrtaji,koja je temperatura auta i ima jos nakih more folova.tako da sam prema tom displejcicu vratio kazaljke i sad je sve ok:cool:
hvala i tebi na pomoci prijatelju;)

vucko je napisao(la):
eksra je:cool:
gdje si nabavio? posto se i ja raspitujem za sebe.

hvala ti drug

a nabavio sam kod damira i armina
www.carshoptuzla.com
oni su ti isto na ovom forumu pa im posalji pm,extra su momci;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top