Šta činiti,odron na putu,šteta na vozilu?

Šta činiti,odron na putu,šteta na vozilu?

Član
Danas kad sam išao iz Mostara,vozeći se iza drugog automobila,naišao na odron,probio dvije gume,iskrivio felge.
Nisam mogao ni lijevo ni desno,nisam mogao ni kočiti iako nisam išao brzo,preko 60 km/h definitivno nisam išao.
Već unaprijed znam,sve će to po mom trošku ali jeli itko imao slično iskustvo...
Ja sam se udaljio,ispočetka nisam osjetio nikakve probleme ali nakon 15-ak km gume ispuhale...volan trese
 

IGY

Član
da si stao na odmah i zvao policiju nesto si i mogao ganjati, ovako sad tesko, ili da se vratis na lice mjesta i zoves muriju, mada je to preofirno nisu ni oni vesla sisalii....
 
BHT Ovisnik
nemas nista od toga,da si ostao sigurno si mogao istjerati nesto,susjed jedan je jednom otisao i nista,drugiput ostao i izganjao novce;)
 
Član
IGY je napisao(la):
da si stao na odmah i zvao policiju nesto si i mogao ganjati, ovako sad tesko, ili da se vratis na lice mjesta i zoves muriju, mada je to preofirno nisu ni oni vesla sisalii....

Ne znam baš...U moje ptošlo auto je pogodila kamenčina posred šoferšajbe, stao sam pored ceste, zvao policiju. Došli su za par minuta, nešto gledali i sjeli u auto i otišli. Ja uzeo pare, zamjeno šajbu i to je to.
 
uhhh u zadnji tren sam se ija spasio danas od toga predostavljam da je to bilo oko 13 sati relacija mostar jablanica pored onog ribnjaka ja sam isao 80 na sat sreća pa nisam bio sa svojim golfom crvenim vec drugo sam auto vozio kočio sam kočio na kraju preletio preko dosta kamenja al dosta sitni su bili i dobro sam proso covjek pored mene se nasuko sa crnim polom osto je nije mogo maknut jer je vec shebo karter i dosta toga bio sam stao zvao policiju veceras kad sam se vraco ista stvar na istom mjestu
 
Top