Sta budale uradise..

Sta budale uradise..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
da je golf ne bi ni mogli uci u njega...nevaljaju steke na vratima..:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Ni ja ne volim golfa niti vw uopce,ali ti bravof jarane ga bas ne podnosis.;)

vjeruj da gore iskustvo od vozila u zivotu nisam imao od Vw ,a promjenio sam auta,pa kad se jave ovako neki koji samo znaju za vw i dizu ga u nebesaa.....uhhhhhh

daleka mu kuca od moje bila,,
 
Član
vladica85 je napisao(la):
bravof i djulba sto ne vole golfa to nigdje nisam vidio:D

Ko me to spominje ? :D

Ne bih ni ja mogao uraditi ovo ni jednom autu.... dobro, lazem... mogao bih nekim krsevima, time ne mislim na Fiata, nego na neke bas stare krseve.... Za 10 funti sto su ulozili, ja bih sada dao i 20 funti da imam neku krsinu ispred kuce, da me ne briga hocu li ga ogrebati ili sta, ono bas za sela... a naravno, kada se iznerviram, radile bi noge i razbijanje svega i svacega na njemu... Nemoj mi reci Erole da i tebi nisu dosli trenutci kada bi nesto razbio ? Meni dodju cesce, pa jos ako nesto ne radi kako treba, ako sam u mogucnosti i razbijem, razlupam, ili odem pa nadjem nesto drugo na cemu cu se istresati... Priznaj da bi iznerviran razbio jednog lijepog starog Yuga krsinu :icon_question:
 
Ma ne bi,bi mozda sjeo i izivljavao se u njemu,al ga ne bi dero od zidove i bas ono ko krkan ponizavao auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top