SRT4 vs Supra

SRT4 vs Supra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auuu brate, pa i ti se igras, kako si smio na toliku snagu ici bez forged klipnjaca? bas ih je fabrika predimenzionirala, kad su toliko mogle izdrzati, svaka im cast :D nema sta, ako je i druga uvijena garant je pukla ta klipnjaca.
 
trizex je napisao(la):
auuu brate, pa i ti se igras, kako si smio na toliku snagu ici bez forged klipnjaca? bas ih je fabrika predimenzionirala, kad su toliko mogle izdrzati, svaka im cast :D nema sta, ako je i druga uvijena garant je pukla ta klipnjaca.
znam to joj je bio jedina slabost,ali ima ovjdje supri sa 700+hp na stock internals. Ja je nikad nisam vozio na race gas
 
izgleda da je pukao rod na wrist pin nosim sve na vjestacenje ako je wrist pin
mogu bar za utjehu dobiti novi cp pistons set
 
trizex je napisao(la):
auuu brate, pa i ti se igras, kako si smio na toliku snagu ici bez forged klipnjaca? bas ih je fabrika predimenzionirala, kad su toliko mogle izdrzati, svaka im cast :D nema sta, ako je i druga uvijena garant je pukla ta klipnjaca.
bio sam u lokalni shop(nissan datsun) pregledali su dijelove i oni tvrde da je pukao klip, nazvao sam CP kazu da im se to nije nikada desilo i da im posaljem klipove ako da ih oni pregledaju
 
Član
turbomrdeuce je napisao(la):
trizex je napisao(la):
auuu brate, pa i ti se igras, kako si smio na toliku snagu ici bez forged klipnjaca? bas ih je fabrika predimenzionirala, kad su toliko mogle izdrzati, svaka im cast :D nema sta, ako je i druga uvijena garant je pukla ta klipnjaca.
bio sam u lokalni shop(nissan datsun) pregledali su dijelove i oni tvrde da je pukao klip, nazvao sam CP kazu da im se to nije nikada desilo i da im posaljem klipove ako da ih oni pregledaju

Pukao na dijelu gdje se klipnjaca veze za njega??? Mala pesnica? Haoss
 
evo novi motor je jos malo spreman
supramotoralmostcomplete.jpg
 
Član
tooo decko, to se trazi, daj info, je li nesto nadogradjeno sada, ili "samo" popravka stete?
 
trizex je napisao(la):
tooo decko, to se trazi, daj info, je li nesto nadogradjeno sada, ili "samo" popravka stete?

stock bottom end sa istom glavom. isti ce biti setup, ako bolji posao nadem onda sljedece godne ce biti monster

Nexus je napisao(la):
joj vidi turbine ko moja glava
znaci supra ce uskoro ponovo na cestu
:cool:

eto u subotu treba da bude gotov ali u nedelju idem za bosnu pa je necu moci puno vozit. ako ce iko biti na moru ili blizu zenice hajde na pice :cool:

evo stete od starog motora
DSC03683.jpg

DSC03684.jpg

DSC03682.jpg

DSC03692.jpg

DSC03693.jpg

DSC03694.jpg

DSC03695.jpg

DSC03696.jpg

DSC03697.jpg

DSC03698.jpg

DSC03699.jpg

DSC03700.jpg

IMG00137.jpg

IMG00138.jpg

IMG00139.jpg

IMG00140.jpg

IMG00141.jpg

IMG00142-1.jpg
 
Član
ostavi neki kontakt, ili sta, nije zenica preko svijeta, snaci cemo se :D

stock internali? zar nisi bio na kovanome pa slozilo riku, kako ce stock drzati se?
 
Legend
jes vala ostavi nam broj,da te mozemo kontaktirati:icon_biggrin:
a i more nije daleko i ja idem sl sedmice:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top