sredstvo za pranje....

sredstvo za pranje....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
da upitam zna li neko naziv sredstva za pranje auta,.....kiselina kojom se prelije auto pa samo masinom za pranje sapere.....dakle pranje bez spuzve???
ima li mozda sonax ili neki brand nesto od toga ??
 
Član
Kiselina sigurno nema jer bi unistila lak odmah...otprilike ne vjerujem da ima nesto slicno jako, jer sto bi unistilo tvrdokorne packe ( zaljepljene bube i pticiji drek ) bilo bi previse agresivno za boju...sredstva koja postoje za to su predvidjena da naspricas i odmah saperes...a kod pranja miniwashem ide sapunica + topla voda i to je to...ali kako god, bez nove ciste spuzve nema druge :)

Napominjem CISTE spuzve, jer koristena u sebi iam prljavstine i kamencice i ostala cudesa koja uzrokuju micro ogrebotine na laku ( ono kad na suncu gledas lim pa vidis one crte )
 
Član
tibore, znas ti svasta :D...lijepo si mu objasnio...
i jos jedna stvar, nemoj da bi koristio ono neko sranje sto samo predjes preko hromiranih stvari i skida onu povrsinsku koroziju...sve bude lijepo tad i par dana...al kasnije korozira vise neg sto je bilo...
 
Legend
nisam mislio doslovice na KISELINU!!
po auto praonama koriste takva sredstva,naspricas i saperes.....lak....upravo hocu to iz razloga sto spuzvom kad umrljano auto peres,......samo razmazujes prljavstinu i grebes lak,volim sam prati auto pa i znam da je tako.....ovo je puno bolje,.....

a nisam mislio na nesto agresivno da nagriza farbe postoje stvari namjenjene pravo u tu svrhu ali nisam jos naisao na takavo nesto,....koga god upitam na praonama,svi se prave glupani i sute
 

IGY

Član
u mafri :D
a ima nesto meni su prali auto time neke rozo pinki boje
kako sam se prepao kad mi je prespricao auto time
ali je super boja ja Boga molio da se ne sapere :lol:
 
Član
to rozo kod nas zovu pranje s voskom i cini mi se da je sad 10km i iznutra i s tim
nije losa furka,fino opere a i zastiti malo farbu
 

IGY

Član
i kod tebe sam u garazi vidio kako su te prali sa ovim hehe
mislim tvoje auto :lol:
 
Super Moderator
jel ti to mrsko prat auto :p... ja kad se ufatim prat ne pustam citav dan... uvijek generalka...
nema ti druge spusva i lagano.. a faya ti sto kazes da ce chrom pohrdjat jos vise nisi upravu jer ima posebno sretstvo za chrome... ja sam time cistio onda se sjaji i ne ostaje voda na chrome povrsinama :D
a da ja napomenem nesto sto se ne smije: prat farove sa sredstvima za pranje stakala... nikad :D
 
Legend
kazu da ima u solonetu al sa green smiliem heheheh , jel zeza ili ne... ne znam al lako cu valjda nac kad znam kako se to cudo naziva :D:D
 
Član
enesss je napisao(la):
kazu da ima u solonetu al sa green smiliem heheheh , jel zeza ili ne... ne znam al lako cu valjda nac kad znam kako se to cudo naziva :D:D

Ima u Solonetu ozbiljno,stavio sam green smajlija iz nekih svojih razloga :D:lol:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
to rozo kod nas zovu pranje s voskom i cini mi se da je sad 10km i iznutra i s tim
nije losa furka,fino opere a i zastiti malo farbu

10km pranje sa izvana i iznutra ili pranje voskom izvana i unutra ? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top