srednji lonac da ili ne

srednji lonac da ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
postavio sam pozadi zadnji protočni lonac sa orginalnim nastavcima dakle orginal remus na zvuku nisam dobio puno jer mi je slab motor pa me zanima dali da izvadim srednji lonac ili ne tko se susrećo s tim uglavnom zanima me koje su prednosti koje mane ako izvadim ili ostavim ajmo savjeti hoće li bit bučan i slično jel netko već skido itd
 
Član
Igy je skidao pa je vratio i dosta je bučno,po gradu i nekako ali duže relacije ubi u mozak,ja kad sam sebi stavljao zadnji lonac dvoumio se da skinem i srednji ali kaže majstor dosta raje skine srednji pa se vrati za 10 dana da ga vrate,mada kod mene je 1.8.Pošto je kod tebe slabiji motor i nisi zadovoljan zvukom nema ti druge nego da skineš pa vidiš kakva je situacija onda
 
Član
I ja sebi konto stavljat isto lonac nakav al nezz eto ni ti nisi zadovoljan a motor nam je tu nede :icon_biggrin:
 

IGY

Član
samo kataliator skini, nemoj sve skidati
jer ja sam imao samo cijev i zadnji protocni, po gradu ko sto kaze schumi i nekako moze se podnjeti, ali kad sam isao u Mostar prosle godine poludio u autu, i odmah nakon toga vratio srednji onac

sad mi je bez katalizatora, srednji i zadnji protocni, i cuo si kakv zvuk imam ;)
 
Početnik
i ja skinuo sve na sciroccu i stavio samo zadnji,remus original..prejak zvuk, dovoljno jak da ne cujes muziku u autu, i ako koristis auto svaki dan nemoj ni slucajno skidat..al ja ovo samo nekad provozam pa mogu trpit..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top