srednja svjetla

srednja svjetla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nisu sijalice stavljo sam od starog s kadeta i ja sam mislijo da su sijalice ali nisu u starog na istoj sijalici imaju kratka kod mene nemaju nisu sijalice 100%
 
Tabla sa osiguracima proveri dali imas struje na osiguracima meni se to desavalo na kecu ali samo jedan far tabla je riknula nije imo struje na osiguracu promenio tablu problem resen
 
Član
buraz dobro ti kolega prije kaze,najbolje je da to odvezes nekog elektricaru da ti pogleda,moze biti slucaj da je do table,i ako je na njoj onda se s tim nemoj zaj*avat,odvezi covjeku koji zna radit s tim nek ti napravi;)
 
Član
zamjenjena oba ablendera ali opet nema bude malo ono ja nekoliko puta zaredom promjenim duga, kratka ono opet nestane i nema ih ponovo sta moze bit:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
tabla,koliko mi se cini ti imas ozbiljnih problema oko struje,eto sad ti ni zmigavci ne rade,koliko sam vidio u prosloj temi,moja preporuka ti je da se ne zaj*avas s time,odvezi nekom majstoru da ti to napravi,prije nego se zapalis
 
Član
stopilo ti utikac instalacije od svjetala na tabli osiguraca 100%,pa sad nemas plusa od table do svjetala,najbolje ti je rjesenje da stavis relej na kratka svjetla i to tamo kod farova,a kod table samo da premostris zicu sa rucica.
 
Član
nema druge nego 'pipaj' žice
nabavi ispitivač (ili neku ispravnu sijalicu )12 V i po redu ..jednu stranu dobro na minus- i kreni ...osigurač ...šalter (dolaz -odlaz...ručica volana dolaz- odlaz..i prati ..nekim autima ide i na 4 žmigavca automat i polako --:D:D nema puno žica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top