Sredjivanje ili izmjena enterijera audi 80 b4

Sredjivanje ili izmjena enterijera audi 80 b4

Član
E ljudi pozdrav svima , dotjerao sam auto, mehanike sto se tice pa sam se okrenuo ka sredjivanju enterijera (eksterijer je koliko-toliko okej).
Eh sad naime kako je riječ o starijem autu , sve one plastike unutra pa i one rucke na vratima skripe sto me jako nervira.Da li neko ima ideju kako to sve da sredim , da li da mijenjam to sve , da li ima neko neki prijedlog sta da ubacim unutra , da li postoji mogucnost da se ubaci onaj radio s displejom , moze li se to kako spojiti , i tako te neke stvari ako ima neko prijedlog nek napise.
 
Član
Što se tiče plastika, one koje možeš dotegnuti dotegni, one što ne možeš ili što su pukle mijenjaj sa drugim nisu skupe ugl...
A radio imaš onaj normalan što izlazi lcd iz njega, jer to ti je duplo lakši posao, dok bi pri samoj ugradnji onih iz komada morao sklanjati komande klime (ventilacije 3 prekidaca) i onda traziti mjesto gdje bi ubacio iste, evo slika tog tipa radio uređaja
buy-7-inch-tft-lcd-touchscreen-ee135ff-hd-car-multimedia-dvd-gps-fm-radio-car-dvd-players-1-din-large-screen-dvd-1-din-module.jpg

Dakle puno lakši izbor, ali uzimaj ovakve radio uređaje sa garancijom !!!
I sigurno ćeš morati prespajati one džekove iza, jer se sigurno ne poklapaju, jedino ako je to neko radio prije tebe, zaviri tamo pa skontaj, imaš na netu sve instrukcije kako prespojiti normalne jackove na euro jack.
 
Član
Kako se otprilike krece cijena toga i ima li na piku?
I hvala na odgovoru , ako imas jos neki prijedlog sta bi mogao uradit reci?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 
Član
Evo imaš ovakve i slične njima za oko 300km, međutim ne znam jel' imaju garanciju
https://www.olx.ba/artikal/23172059/auto-multimedia-radio-7-lcd-bt-1-din-video-mp3/
Šta da ti kažem, audi 80 je jedno predobro auto koje se posebno izdvaja od svih u klasi i vrijedi ulagati u njega ako imaš volje
Pošto si riješio glavnu stvar (mehaniku) onda deri po izgledu auta, jer to auto se stvarno može dotjerati u dobro stanje i za svoje godine ima liniju !!!
Objavi koju sliku da ga vidimo :)
 
Član
E ovako, unutra šta imaš da radiš da bi to bilo extra, zamjeni volan nekim iz vece klase, stavi neke kožne presvlake, očisti kanale ventilacije da ti ne izbacuje prasinu i slicno kad je upalis, vidim tu kozicu oko mjenjaca bjele boje, ako ides bjelom bojom, onda u bjelu farbaj te plastike i stinice
sto se tice vanjskog dijela, dodaj sportski auspuh, sve ostalo je kul, felgice mozda tamo kasnije neke vece staviti, sve u svemu dobar auto !!!
 
Član
Hvala drug puno , sad bih trebao neki posao da dobijem za nekoliko dana pa cu ulagati , jos trebam i ozvucenje srediti i to je haos , a auto je stari kupio skoro ja sam tek polozio pa planiram to uraditi sad u narednom periodu

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 
Član
Ou biće šou, samo ulagaj pare pametno !!!
Nek si mi živ i zdrav drug, sretno dalje !!! :)
Objavi tamo u odjelu za tuning da počinješ projekat pa da se vidi na čemu se radi :)
 
Član
Samo se drzi fabrike i mjenjaj ono sto je dotrajalo ofucano tad auto naljepse izgleda. Stvarno ne znam zasto xenone stavljate u farove bez sociva jest da ti puno bolje vidis ali to ubi druge vozace u oci, ni ti ne volis kad te neko drugi zaslijepi iz suprotnog smijera pa sto to radit drugima :)
 
Top