>SREDIVANJE FELGI<

>SREDIVANJE FELGI<

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo slike prvo pa cu od vas traziti dobar savjet..






E sad ovakoo..Sad neznam kako se to zove itd..Al ja cu svojim rjecnikom.
Obruc ovaj sjajni bi trebao ispolirati,da mi se vise sjaji a i malo je izgrebanoo..Pa mi to nepase..Sta da koristim za to,koja pasta itd..
Unutra ovo crno bi na novo farbaoo da sjajnije izgleda npr ovako:



koliko bi me to farbanje kostalo,mislim neki lak treba da ide itd..

i na drugoj slici ima ovo oznacenoo,gdje je oznaceno..
to je tako doslo na jednoj felgi,skroz skresano..kako da to zacepim i kod koga da se za to obratim..

znaci farbao bi i da izgledaju kao na ovoj slici zadnjoj...
ajd da vidim sta mi predlazete..

POZZZ;)
 
Član
otidji na VWCC,ako nisi registrovan,registruj se,prestavi se,malo auto predstavis i posaljes PM liku sa foruma pod nazivom IronicGTI tako nes ide,naci ces uglavnom,i on ce ti sve objasniti kako sta,jer on tamo je glavni i odgovorni za ta poliranja ;)
 
Chuza je napisao(la):
otidji na VWCC,ako nisi registrovan,registruj se,prestavi se,malo auto predstavis i posaljes PM liku sa foruma pod nazivom IronicGTI tako nes ide,naci ces uglavnom,i on ce ti sve objasniti kako sta,jer on tamo je glavni i odgovorni za ta poliranja ;)

a da mi ti nabavis e-mail njegovu adresu?
da se ja dzaba ne regisrujem itd..
bio bi ti zahvalan..;)
 
Član
1. skinite gume sa felgi
2. kupite sluz za skidanje laka (najčešći je hempel-ov)
3. kupite brus pšapir( 120, 320, i 500ili800, 1000,2000 na vodu
4. kupite plavu kredu ( to vam je kreda za poliranje inox cijevi) i također u toj trgovini kupite i brus za poliranje inox-a
5. dio koji ocete polirat ili cjelu felgu namažite sa sluzi ( dignit će lak, boju, šprickit ili primer il što vam je već na felgama)
6. obrusite felgu
7. montirajte brus za po0liranje na bušilicu ili brusilicu
8. namažite kredu na brus
9. i uživajte polirajući
10. ponovite poliranje koliko je potrebmo da vam nebi ostale sjene

naravno ovo sa izmjenon papira ovisi o stanju felgi, sa kojin počet vidi sam, kad počneš nemoš falit

a za to šta si nabija na kornižu il šta već, postoji za to metal kit kojin san ja sebi jedan rub pomoga al na slici se baš nevidi koliko je to okinuto

ako ti se to neda radit samo ga lipo brus papiron izdiljaj pa ga poliraj kako je

a za pituravanje obrusi i poli sam, uzmi boji i lak i pomalo
naravno ako imaš iskustva

pozdraVW

ako te još šta zanima viči
 
Član
mozes li mi jaro reci koji je proces oko farbanja?hocu felge da farbam poliram...ali mi detaljno opisi...ako imas iskustva pomazi!!!
unaprijed hvala
 
Član
ljuboje je napisao(la):
mozes li mi jaro reci koji je proces oko farbanja?hocu felge da farbam poliram...ali mi detaljno opisi...ako imas iskustva pomazi!!!
unaprijed hvala

za koji dan ja cu svoje sredzivati pa ti postavim slike i kako se radi
 

IGY

Član
alenx je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
mozes li mi jaro reci koji je proces oko farbanja?hocu felge da farbam poliram...ali mi detaljno opisi...ako imas iskustva pomazi!!!
unaprijed hvala

za koji dan ja cu svoje sredzivati pa ti postavim slike i kako se radi

Alene meni treba neko da ispolira rub, ima par parnica, znaci samo rubove da ispoliram a unutrasnjost cu ja kasnije da sredim, radis sam to ili nosis nekome da radi, ako radis ti koliko bi mene doslo da mi to odradis, moze i na PM

sorry na OT
 
Član
nivoST je napisao(la):
1. skinite gume sa felgi
2. kupite sluz za skidanje laka (najčešći je hempel-ov)
3. kupite brus pšapir( 120, 320, i 500ili800, 1000,2000 na vodu
4. kupite plavu kredu ( to vam je kreda za poliranje inox cijevi) i također u toj trgovini kupite i brus za poliranje inox-a
5. dio koji ocete polirat ili cjelu felgu namažite sa sluzi ( dignit će lak, boju, šprickit ili primer il što vam je već na felgama)
6. obrusite felgu
7. montirajte brus za po0liranje na bušilicu ili brusilicu
8. namažite kredu na brus
9. i uživajte polirajući
10. ponovite poliranje koliko je potrebmo da vam nebi ostale sjene

naravno ovo sa izmjenon papira ovisi o stanju felgi, sa kojin počet vidi sam, kad počneš nemoš falit

a za to šta si nabija na kornižu il šta već, postoji za to metal kit kojin san ja sebi jedan rub pomoga al na slici se baš nevidi koliko je to okinuto

ako ti se to neda radit samo ga lipo brus papiron izdiljaj pa ga poliraj kako je

a za pituravanje obrusi i poli sam, uzmi boji i lak i pomalo
naravno ako imaš iskustva

pozdraVW

ako te još šta zanima viči

evo covjek ti sve fino objasni
i ja sam to radio ...potpuno isti postupak.. nadam se da sam dobro dodao sliku
i ove su felge u sredini bile crne
 
i mene zanima cijena koliko budee..da se srede felge i ofarba na novo u crnoo..al ne sad kao u mene nego da blista..(lakira):icon_smile:
hocu da izgledaju kao na ovom passatu na slici...:cool:
 
Član
hibra je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
1. skinite gume sa felgi
2. kupite sluz za skidanje laka (najčešći je hempel-ov)
3. kupite brus pšapir( 120, 320, i 500ili800, 1000,2000 na vodu
4. kupite plavu kredu ( to vam je kreda za poliranje inox cijevi) i također u toj trgovini kupite i brus za poliranje inox-a
5. dio koji ocete polirat ili cjelu felgu namažite sa sluzi ( dignit će lak, boju, šprickit ili primer il što vam je već na felgama)
6. obrusite felgu
7. montirajte brus za po0liranje na bušilicu ili brusilicu
8. namažite kredu na brus
9. i uživajte polirajući
10. ponovite poliranje koliko je potrebmo da vam nebi ostale sjene

naravno ovo sa izmjenon papira ovisi o stanju felgi, sa kojin počet vidi sam, kad počneš nemoš falit

a za to šta si nabija na kornižu il šta već, postoji za to metal kit kojin san ja sebi jedan rub pomoga al na slici se baš nevidi koliko je to okinuto

ako ti se to neda radit samo ga lipo brus papiron izdiljaj pa ga poliraj kako je

a za pituravanje obrusi i poli sam, uzmi boji i lak i pomalo
naravno ako imaš iskustva

pozdraVW

ako te još šta zanima viči

evo covjek ti sve fino objasni
i ja sam to radio ...potpuno isti postupak.. nadam se da sam dobro dodao sliku
i ove su felge u sredini bile crne

da.ovde pise kako da skinem farbu i kako da poliram.ja nigdje ne vidim farbanje...
koja podloga(da li prije ili poslije onaj filer ili kako se vec zove....)koji je najbolji...i sl
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top