Srebrenik: 1 osoba poginula

Srebrenik: 1 osoba poginula

http://www.srebrenik.net/vijesti/saobracajka-kod-srebrenika-poginula-tridesetpetogodisnja-zena/

jos se nista nezna..kako i sta..ali eto..:icon_sad:

R.I.P
 
Steta, ostale joj 2 kcerke, a davno je ostala udovica kolko sam upucen :icon_cry::icon_cry:
ne poznajem je ali sam cuo danas
 
Član
Znam ja šta je bilo.. Jedan glupan inače stariji čovjek sa Touaregom je pretico ovaj kamion i žena se prepala i skrenula u kamion. Danas sam vidio tog čovjeka, ništa on smije se, stao potentno ko momčić i kesla se. Pu da bogda sutra poginu, a zna kako je to jer mu je mali sin pogino, ne razumijem narod, voziš DŽIPA, a ne sportsko auto, juri sa njim ko Barikelo. Da bogda jeo bolničke supe kreten jedan glupi :icon_mad: Curica 8. razred i druga 2. srednji ostali bez roditelja.
 
Legend
Član
Pa prijavljen je, išo je na ispitivanje isti dan... Ali eto šta će to jadno dijete, došlo odma sutra dan u školu... to je najžalosnije
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
Pa prijavljen je, išo je na ispitivanje isti dan... Ali eto šta će to jadno dijete, došlo odma sutra dan u školu... to je najžalosnije

To su sitnice koje obicni gradjanin treba da ispostuje da bi se nadao necem boljem u budicnosti... Svaka cast... ;)

jer najgore je kad okrenes glavu...
 
Član
Liga je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Pa prijavljen je, išo je na ispitivanje isti dan... Ali eto šta će to jadno dijete, došlo odma sutra dan u školu... to je najžalosnije

To su sitnice koje obicni gradjanin treba da ispostuje da bi se nadao necem boljem u budicnosti... Svaka cast... ;)

jer najgore je kad okrenes glavu...

respect. ne bi svako imao hrabrosti.
nadajmo se još da se neće izvući.
Pretužno čovječe...
 
Top