SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

SR Zivinice - Slike i video 10.10.2010

Član
RE: SR Zivinice-Slike

muha je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E7NPNGhXUuo[/video]

a nidze veze , ili ovaj M5 nije ispravan ili nezna se vozit.

Ja sam prosli put sa E36icom uzeo ovog Keca lopatom...

ja sam vozio 14,6 s reakcijom, vrijeme auta je nešto ispod 14 , mislim da je auto ispravan pa tak da ću slijedeći put rado dati tebi druže da napraviš bolje vrijeme.
Mislim da bar tebi ne moram objašnjavati o kakvom se autu radi i da ovakav (stock) sa svojom kilažom nije predviđen da pravi neka vremena na 402 , bitno je druženje, pozzz

P.S , konkretno na ovom potezanju sam vidio da sam napravio red light ali svejedno i da je start bio ispravan dečko sa kecom je bio brži od mene za dužinu auta i ja mu čestitam
 
Član
Moram mjenjati frizera ili glavu komplet... ovaj potpis na glavi mi ne stoji nikako... :lol::lol::lol:
(lik u sredini)
[/quote]


ruzno si spavao sigurno:D
 
Član
Liga je napisao(la):
Moram mjenjati frizera ili glavu komplet... ovaj potpis na glavi mi ne stoji nikako... :lol::lol::lol:
(lik u sredini)

Ja bi predlozio glavu komplet ! Ako to vec ne moze, onda je malo osvjezi, zbrusi i spusti :lol:
 
Član
Gledam ove slike, pa ne kontam. Jesul se ovo okupljali da gledaju ovog crnog r8 ili moju bijelu skodu feliciju :D
 
Član
RE: SR Zivinice-Slike

ArminM je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
andela nije bilo jucer, pisemo mu minus jedan :D

ma deset minusa mu treba pisat

a jbga spletom okolnosti se nije moglo doci...;)

aBd sledeci koji bude u blizini, ako bude, dolazim sigurno...

pa upoznavat cemo se i meni bi bilo drago...takoder moguc brak :cool:
 
Početnik
DeLLoRto je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Kec ide 14.5 a sta je sa M-om pojma nemam, rinaldo je na forumu pa nek kaze

vrijeme auta (plavog keca) je 13,5 sec...

pa sta bi prosli puta onda u Zivinicama na 1 SR, ja vozio BEZ nitra 14.6 i osto mi za ledjima

kaze vedran jes nitro diro, ma reko nisam care to sam za finale ostavio al sam onda sa crnim A5 napravio RL i imao vrijeme auta 13.7
 
Član
[/quote]

pa sta bi prosli puta onda u Zivinicama na 1 SR, ja vozio BEZ nitra 14.6 i osto mi za ledjima

kaze vedran jes nitro diro, ma reko nisam care to sam za finale ostavio al sam onda sa crnim A5 napravio RL i imao vrijeme auta 13.7


[/quote]

kec je radjen i olaksan za 6o-8o kg za ovaj SR III....vidio si da nema stakala,lagana hauba,niti bilo sta unutra... Prosli put imao kompletan alat i nekakvih zajebancija u autu..To sam vidio kada smo cekali da se vratimo gore na start,popravljali su neki auto i otvara on gepek tamo kistra puna alata :lol:
 
Početnik

pa sta bi prosli puta onda u Zivinicama na 1 SR, ja vozio BEZ nitra 14.6 i osto mi za ledjima

kaze vedran jes nitro diro, ma reko nisam care to sam za finale ostavio al sam onda sa crnim A5 napravio RL i imao vrijeme auta 13.7


[/quote]

kec je radjen i olaksan za 6o-8o kg za ovaj SR III....vidio si da nema stakala,lagana hauba,niti bilo sta unutra... Prosli put imao kompletan alat i nekakvih zajebancija u autu..To sam vidio kada smo cekali da se vratimo gore na start,popravljali su neki auto i otvara on gepek tamo kistra puna alata :lol:
[/quote]

pa nisam ni ja vadio klimu, nisam skidao stakla, imam i siber i 4 el podizaca , i muziku i kozna sjedista i svasta nesto
 
RE: SR Zivinice-Slike

muha je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E7NPNGhXUuo[/video]

a nidze veze , ili ovaj M5 nije ispravan ili nezna se vozit.

Ja sam prosli put sa E36icom uzeo ovog Keca lopatom...

uzeo si ga 100kila tezeg i 100konja slabijeg,tada je tala vozio street verziju,ovaj put je sve povadio iz njega i pojacao motor,nisi bio tu kad ga je on ovaj put dovukao na labudici..
a nisi ga vala muha ni uzeo lopatom....
 
Legend
Pa dobro, nemoze se ni porediti auto koje dodje na labudici sa autom koje dodje na tockovima. Tala golfa isjeko namjenski i odradio stakla i haubu.
 
Početnik
RE: SR Zivinice-Slike

nermin suljagic je napisao(la):
muha je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E7NPNGhXUuo[/video]

a nidze veze , ili ovaj M5 nije ispravan ili nezna se vozit.

Ja sam prosli put sa E36icom uzeo ovog Keca lopatom...

uzeo si ga 100kila tezeg i 100konja slabijeg,tada je tala vozio street verziju,ovaj put je sve povadio iz njega i pojacao motor,nisi bio tu kad ga je on ovaj put dovukao na labudici..
a nisi ga vala muha ni uzeo lopatom....

znaci 100 konja je navrno na atmosferskom 2.0 motoru nekom carolijom od prosli puta..


aferim.

3 duzine na 402 metra je lopata i to bagerska...

a vidim da ako niste brzi jeste jaci to Vam je valjda strategija ...
 
Top