SR Zivinice, neke fotke

SR Zivinice, neke fotke

spremajuci se za polazak, krenuo sam na salicu caja, ali sam bio uzasnut prizorom praznih stolica u okolini ove nabrijane zvjerke



nakon sto sam uspio da prikrijumcarim Puntacha na Street Race, dobio sam zahtjev da jednoj maloj dami slikam dlan.



na eventu je bilo mnogo kandidata za trkanje, u glavnom njemacke proizvodnje, sa primjesom japanaca, francuza, italijana, pa cak i jednog koreanca!



Puntach je izazvao cudjenje svih prisutnih u dB Drag sekciji kad se je nakon trosedmicnog Albanija tuninga pojavio jos neotpakovan



upade mi ovaj glof u oko, onako odokativno u trenu kao trunka pjeska. nisam mogao odoliti a da ne slikam



ervix je blago unaprijedio izgled fokala, pa sad djeluje mnogo ozbiljnije kao cjelina



sa druge strane je stojala horda usamljenika, udaljena od ostalih ucesnika, pracena sa malim engleskim roadstercicem. kisha ih je malo omocila, ali nisu se istopili u zaborav pa su se na kraju i preparkirali u civilizaciju.



dosao nam je i svima dobro poznati lov2xlr8 u svojoj 6-cilindarskoj simfoniji. na zalost sa manjkom djelova, ali i dalje uz snaznu pojavu.



da bi popravio prosjek, poveo je i curu. na moju zalost, iako je vidno flertovala samnom, Emir joj je zabranio izlazak iz auta, pa cak i otkopcavanje pojasa.. :( SHIT



viva la France! ljubomorni pogleda vlasnika golfa prema francuskom brum brumu :)



mnogo je bilo spremnih za utrkivanje tog dana. svi ponosni i zeljni paljenja guma od vreli asfalt!



neki od njih su bili mnogo nestrpljivi da pokazu sta im makina mere da radi



sa druge strane, neke veoma snazne i po trkanju slavne makine su samo stojale sa strane, dirane od prolaznika. koja steta sto ovo nije malo grijalo asfalt...



trke su pocele, i hrabri francuz pokazuje vrtiguz ozbiljnom njemcu u ovom kadru



dulox je zestoko stiskao po pedalama svoje mare-e i na njegovu srecu, stiskanje mu se isplatilo pobjedom u klasi.



koreja protiv japana u ovom divovskom dvoboju dva po izgledu poprilicno bezlicna automobila. zato su bili brziiiiiiiiiiii



ova crvena neman je jela cestu dok joj nesto nije pojelo motor. steta..



dulox slavljenicki u povratku prema svojoj diplomi



njaki onako simpatican golf..



daddy of the day! pobjednik sveega i svacega. dimi, para, grmi ali zato i ideeeeeeeeeee ko zapaljeni medvjed!



ali za moje oci, daleko najljepse trkace auto tog dana je bio ovaj jarko crveni opelich mmmmmmm, dam bubreg za ovo auto...



kad mi je dosadilo, premjestio sam Puntacha na styling. veoma je uspjesno prosao, zamalo i da pobjedi.... j*a ga ona napukla ratkapa majku joj opichenu...



i za sam kraj.. Crash of the Day ide.... Fiatu! sretno sa popravkama

 
sve su odlicne fotke, kao i uvijek.
ali ovdje mi je privukla paznju marea tamo iza, kako mocno izgleda :icon_eek:
img5017v.jpg
 
Član
hehe odlicne fotke vidio sam te na sr ali vidim ne prepozna me ai bio si u razgovoru pa sam samo blago odmjerio FBImobil i nastavio dalje
A jel ima fotki za dba i setupa i to ?
 
Član
death jest marea zvoni stvarno...posebno prednji kraj koji je zakucan maximalno s ovim farovima ..opako izgleda;)
 
IGY je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Dobre slije ;)

Imal mi japanke igdje? :icon_biggrin:

na zalost, umako si mi, a ona u pokretu ispala ko karina. ajmo se organizovat, da uradimo session. ti punta ja civica?

mogli bi se fakat organizovati jedne nedelje :icon_biggrin:

Pa mogli bi,nek dodje Igy u Tz jedne nedjelje,pa cemo oplest. Vidim Alene ti koristis i rasvjetu njaku,koliko to bliceva imas? Koliko god mene privlaci to eksperimentiranje sa blicevima,pa cu rado doci da se poigramo ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
IGY je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Dobre slije ;)

Imal mi japanke igdje? :icon_biggrin:

na zalost, umako si mi, a ona u pokretu ispala ko karina. ajmo se organizovat, da uradimo session. ti punta ja civica?

mogli bi se fakat organizovati jedne nedelje :icon_biggrin:

Pa mogli bi,nek dodje Igy u Tz jedne nedjelje,pa cemo oplest. Vidim Alene ti koristis i rasvjetu njaku,koliko to bliceva imas? Koliko god mene privlaci to eksperimentiranje sa blicevima,pa cu rado doci da se poigramo ;)

nista posebno, jedan jedini blic i to onako jeftin :)
eto, skupite se i ajdemoooooo
 
Top