SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobra ideja! ja sam ovaj put ocekivao utrke motora, bar onako za publiku, nemora biti zvanicno takmicenje. bas je bilo dosta motora parkiranih..

a mozda da se razmisli i o takmicenju motora na 402?
 
Član
Pa ovo je bilo bas guravo, reakcia je odlucila :cool:

Nedim Pinjo Punto, vrijeme auta 13,529
Alen Pirgo Fiat Coupe. vrijeme auta 13,526

;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Pa ovo je bilo bas guravo, reakcia je odlucila :cool:

Nedim Pinjo Punto, vrijeme auta 13,529
Alen Pirgo Fiat Coupe. vrijeme auta 13,526

;)
EDO Dabogda te poslali u svemir u starkama:lol:


mala ispravka.... mislim da je Alen ovo vrijeme imao u nekoj drugoj trci, ne protiv mene.. to je trka ne znam protiv koga, kada je i on probio u 13 samnom...

P.S.
u finalu je Alen imao PUNO bolju reakciju od mene, ja nisam smio riskirati RED LIGHT da napravim pa sam hladne glave cekao trece zuto fino i onda pufff pustaj kvacilo. na snimku se i vidi sto pricam fino..

ZAR onaj golf od VEDRANA S. ide 13,5:icon_eek:
 
Član
Tepsija je napravio najbolje vrijeme protiv mene i to vrijeme auta 13,529
a ja sam napravio najbolje vrijeme auta protiv Sembera 13,526... Mislim da je vrijeme Vedrana Sembera netačno izmjereno jer sam ja protiv njega odvozio 13,9 a on 14 sec, što je nemoguće jer je bio mnogo iza mene... Mada, auto mu je konačno proradilo, što me mnogo raduje. Ide kao metak i mislim da je poslije Mustafinog keca Turbo to najbrži Golf na stazi...
 
Član
Sember je konacno proradio.....malo tome je pridodalo da je promijenio mjenjac i za promjenu je vozio sa gumama koje imaju sare:)
Mada je na kraju iscupo saltejbl:)
Bas mi je drago zbog njega vazda ga peh neki prati....
 
Član
smajke je napisao(la):
Sember je konacno proradio.....malo tome je pridodalo da je promijenio mjenjac i za promjenu je vozio sa gumama koje imaju sare:)
Mada je na kraju iscupo saltejbl:)
Bas mi je drago zbog njega vazda ga peh neki prati....
O tome ti pričam ...
 
Član
Meni se kec od Vedrana najvise svidio i dok nisam vidio vrijeme, bio sam odusevljen.
Vrti se auto pravo fino i super nabire obrtaje. Predobra kecina... ;)

A sto se tice 13 klase, mislim da ce sljedece godine biti jako zanimljiva.
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Meni se kec od Vedrana najvise svidio i dok nisam vidio vrijeme, bio sam odusevljen.
Vrti se auto pravo fino i super nabire obrtaje. Predobra kecina... ;)

A sto se tice 13 klase, mislim da ce sljedece godine biti jako zanimljiva.

nadam se da ce klasa 13 za ove sto sad voze biti prespora i da ce voziti par sec nize :cool:

a Talin kec je lud kao i sam gazda :lol:
 
Član
Kecina je prelud, a vidjet cemo sta ce biti next year. Gledajuci ovu i prethodnu sezonu, auti kod dosta takmicara su ubrzali, pa vjerovatno isto bude i naredne sezone. Znam da hoce kod nekih takmicara... ;)

Ev i par slikica iz Zivinica...

http://www.auto.ba/photo/main.php?g2_itemId=11404&g2_page=1
 
Član
Mi ćemo se sigurno još malo ubrzati... Najmanje 3 auta iz Carbona će ići po 0,5 dole ...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top