SR Sarajevo 2008 - slike

SR Sarajevo 2008 - slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
VR6Boki je napisao(la):
A sto ce ti ova vatermark zastita na slikama?

Pa nece ti ih niko krasti, zna se gdje su prve objavljene i ti imas orginale kao dokaz... :)

Meni su slike katastrofa danas bile :X

Uz to, poslali me da budem sudija u Stylingu, pa nista osim trke nisam uslikao.
Svi se razbjezali dok sam ja zavrsio ocjenjivanje...

Nemogu da vjerujem, od prve do zadnje gledam i drobim sto ima to na slikama, tako me nervira to da je malo rec. Inace super su slike, samo mrsko mi gledat sa onim, odvlaci pogled.
 
Član
daki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
A sto ce ti ova vatermark zastita na slikama?

Pa nece ti ih niko krasti, zna se gdje su prve objavljene i ti imas orginale kao dokaz... :)

Meni su slike katastrofa danas bile :X

Uz to, poslali me da budem sudija u Stylingu, pa nista osim trke nisam uslikao.
Svi se razbjezali dok sam ja zavrsio ocjenjivanje...

Nemogu da vjerujem, od prve do zadnje gledam i drobim sto ima to na slikama, tako me nervira to da je malo rec. Inace super su slike, samo mrsko mi gledat sa onim, odvlaci pogled.

Autorska prava su to, koja zadrzava Emir_EX kao zvanicni foto reporter AMK Carbon, i nemojte se buniti!!!
 
Član
Nadam se da koristi punjive baterije, one obicne "kupovne" vrlo brzo ispusu, a i skupe su za zamjenu :) Ja imam 3 x po 4 punjive baterije, 2 kompleta uvijek nosim sa sobom i sa tim mogu napraviti preko 1200 slika bez problema...
 
Član
Dobre slike praaavo..Zna li neko kako ide onaj sivi clio sport,sa felgama onim dobrim sa falcom
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nadam se da koristi punjive baterije, one obicne "kupovne" vrlo brzo ispusu, a i skupe su za zamjenu :) Ja imam 3 x po 4 punjive baterije, 2 kompleta uvijek nosim sa sobom i sa tim mogu napraviti preko 1200 slika bez problema...

moj najveci problem su baterije. inace bi bilo slika i vise. jednostavno vise ne mogu da se napune i sad trenutno slikam samo sa dvije od 1300mAh sto je dovoljno za nekih 100 slika i tri clipa od 5min. a ove od 2700mAh vise nece da se pune. sto? ne znam. ako bude love kupit cu druge, a do tad ovako i ne moze bolje
 

Eko

Član
erol_brcak je napisao(la):
dobre slike! :)

@eko:sta si ovo raskino sa curom pa nema vise natpisa na sajbi? :)

ma jok nego poskidao sve naljepnice s auta pa i tu :D

@ shumi .. ja sam gledao jednu voznju Clia, ucinilo mi se da ne zna momak da ga vozi, a ide dobro, kako i treba da ide Sport :cool:
 
Član
Ev i mala galerija na auto.ba ...

http://www.auto.ba/photo/main.php?g2_itemId=8371

Nema Stylinga i nema dB-a, jer su me stavili u komisiju za Styling, a dok je to zavrsilo, svi se razbjezali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top