sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uf eto i mene zna li iko koji dan je dB?
epic fail! :D do mene nisam dobro vidio plakat ucinilo mi se da je dvodnevni event! :D
 
Član
što se tiče db-a potvrdim još za 2-3 dana sve,jer puno toga stoji na dolasku ikoga na db....jer je kod nas to sve zapostavljenije....tj sve se svodi na zg i okolicu ili rijeka i okolica....a kad je u pitanju slavonija svima je predaleko ići 300 km u jednom smeru ili čak ovima sa mora i 450-500....ali za 2-3 dana sve javim...
 

IGY

Član
alex daj kako izganjajte EMMA
pa nisam valda dzaba se trudio da sredim sve, i da ove godine i ne okusam srecu
ali ako nista dobra cuga i druzenje nece izostati
i da ja planiram ici preko Vukovara, pa cemo skupa, a ako nafatam vremena eto me u subotu, pa da se malo proveselimo :D
 

IGY

Član
toooo sine
na ova takmicenja treba ici i tu kad osvijis neko visoko mjesto znaci da ti auto valja
a ne na ova nasa gdje veliku ulogu igraju prijateljstva i ostalo kod sudzenja :lol::lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
toooo sine
na ova takmicenja treba ici i tu kad osvijis neko visoko mjesto znaci da ti auto valja
a ne na ova nasa gdje veliku ulogu igraju prijateljstva i ostalo kod sudzenja :lol::lol::lol::lol:


upravu si :cool::cool::cool:


Veko@ mrljavac pozuri nek bacaju slojeve vise i sastavljaj ;)
 
Član
dragan je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
dragan je napisao(la):
e super!uglavnom napokon ja i brat dolazimo kao band brothers!njegov turbak je 99 posto spreman!vidimo se u osijeku!

Eto i mene ,da vidim tu vozilicu.;)
ajde kolega!ja ti cemo malo pijuckat neko pice!i gledit sa strane!:lol:mozemo i :123:
Apsolutno.Ja ionako mogu samo -potezati.JBG,nema se cime na stazu,mi cemo potezat iz ruku....:lol:
 
Član
e super!ak tebe ja nenadem u raji!odmah gledaj i ti gdje sam ja!:lol:moramo probat sta kaze bratova turbina!ide ili neide!ha ha ha ha !
 
dosta se prosirila vijest i vec stizu najave da dolaze i zagrebcani i skoro citava ekipa iz srbije...

bice izgleda zestoko u osijeku :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top