SR Mostar

SR Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi stvarno mi mrsko rovit po temama, neznam jel neko vec postavio istu, al reko da se fino dogovorimo kad i gdje cemo se okupit 28og ujutro pa da svi zajedno laganini przimo za Mostar???
peace
 
Član
ja idem oko pola 6, jer su prijave do 9 sati.. Ko nece voziti nema potreba da polazi iz Sarajeva prije 9h
 

JD.

Član
edo_16v je napisao(la):
ja idem oko pola 6, jer su prijave do 9 sati.. Ko nece voziti nema potreba da polazi iz Sarajeva prije 9h

jest pa ce vozit 4 sata do mostara od toga 1h na izlazu iz Sarajeva, svi taj dan idu na odmore za 1 maj, bice guzve ogromne...
 
Član
JD. je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
ja idem oko pola 6, jer su prijave do 9 sati.. Ko nece voziti nema potreba da polazi iz Sarajeva prije 9h

jest pa ce vozit 4 sata do mostara od toga 1h na izlazu iz Sarajeva, svi taj dan idu na odmore za 1 maj, bice guzve ogromne...

e vidis na to nisam mislio.. U pravu si.. Znaci pomjeranje sata bar jos 2h unazad :lol:
 
Legend
Nikad se necete dogovrit. Mi se skontali poslije posla oko 4 pa nadalje do 5 svi na jupiteru, ponjece svi vrece za spavanje, u jednom autu rostilj u jednom mesina :) i lagano idemo, kafa, sjedenje zezanje, pa malo do Sarajeva i tako opusteno do Mo. Bez gasanja, bezbjedno i sigurno.
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Nikad se necete dogovrit. Mi se skontali poslije posla oko 4 pa nadalje do 5 svi na jupiteru, ponjece svi vrece za spavanje, u jednom autu rostilj u jednom mesina :) i lagano idemo, kafa, sjedenje zezanje, pa malo do Sarajeva i tako opusteno do Mo. Bez gasanja, bezbjedno i sigurno.

svaka cast meraklije:D
 
Član
ado87 je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
jos je u fazi dogovora

ajd ok nadam se da cete javit sve na vrijeme

i ja sam za polazak oko 9h
može prijedlog u 9 na vrbanji da se nademo???

jos nista nije zasigurno dogovoreno mozda bude polazna tacka onaj parking ispod mosta prije ilidze

i kasno je u 9h nesto se pricalo da se krece u 7h
 

JD.

Član
pa skontajte malo, prijave su do 9 sati, za one koji se takmice

tako da ko se misli takmicit mora krenuti prije 7...

plus sto ce biti guzve opcenito na putu, najbolje u 6 da se krene, pola sata gore-dole...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top