SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo je fino. vrijeme posluzilo,drustvo za deset.
nerviralo me kocenje al valjda to tako treba. samo eto molim cijenjene letace da sljedeci put makar iskopcaju stop svjetla.
organizacija odlicna za kakvu stoku se organizuje. svaka cast odgovornim sto je sve proslo kako treba.

jedino sto mi stvarno smeta su one rospije.
ne mogu da vjerujem sta su doveli da nas "animira". rumunija bugarska moldavija mejt,katastrofa!

p.s. najbolji dio je bio start u rikverc,al stas ko zene jbg
 
Član
[/quote]
Isao sam ja protiv te kocke 2.5 24v chipovana bijela ona...ide auto ispod 15.....ja ga pokusao natjerati da probije klasu,i probijem i ja ya njim :))


[/quote]

To onaj sto puca? hahah... Nezz kolko ide maks, al da je prijavio 16 to je pederski... Ako moze ispod 15... Nezz.. Ova sto smo mi sastavljali i uzela 15-ku u subotu isla jucer na kvalifikacijama 14.993, sve stock na autu osim guma... Kasnije je protiv one Alfe isao 14,7xx al je riskirao red light...

Onaj bijeli bi moro moc i brze, laksi je barem 150 kila ja mislim...
 
Član
Ne znam cemu komentari za Repu itd. Covjek je citavu sezonu sarafao i ova trka mu je bila bukvalno 1. test voznja sa novim setupom. Sacekajte iducu sezonu pa onda komentarisite il u medjuvremenu sklopite sta bolje od Repe pa dokazite da moze bolje.

Sto se tice trke, organizacija se stvarno trudila da sve prodje kako treba ali ipak moram uputiti par zamjerki a to je nedostatak WC-a (mada sam cuo da su trebali bit al su ih izgleda izradili) i
sto nisu stavili neke kante za smece, pred kraj dana se pista pretvorila u smetljiste.

Sto se voznji i pravila tice, zamjerka na kasnjenje zbog problema sa opremom. Cuo sam da je ista oprema za*ebavala i ranije tako da mi nije jasno zasto se islo sa nepouzdanom opremom u organizaciju jednog jedinog SR-a u BiH za ovu godinu gdje je bilo za ocekivati da ce masa raje jedva docekati da dodju da gledaju i voze, sto se na kraju i desilo.
Vozio sam klasu 14 koja je pocela oko 18:00 i malo je reci da je to stvarno kasno kad ustanes ranom zorom, predjes 130 km da dodjes na pistu i predeveras cijeli dan na suncu... Bukvalno sam spavao za volanom kad je konacno doslo vrijeme za voznju

Ono sto je meni licno jako jaaaako zao je sto imam osjecaj da se desava slicna situacija kao prije par godina kada je mostarska ekipa krenula raditi organizacije sa Dasovicem (tako se preziva ako se ne varam) iz HR i kad su krenula preseravanja i kopiranje HR pravilinika u BiH.
Ne znam zasto mi kao druga zemlja vazda moramo da slijedimo druge i prisvajamo tudje pa tako i pravila za SR utrke ? Sta je falilo starim pravilima ?

Pretpostavljam da ova nova pravila imaju za cilj da pomognu organizaciji u borbi sa "kalkulatorima" al opet je i to malo kontradiktorno.... Pravilima i naplacivanjem probijanja klase se boriti sa kalkulatorima a sa druge strane se dozvoljava da auto od 10.xx sec prijavi i vozi klasu 13 pa je npr mene u klasi 13 zapalo da votim protiv Kadett-a 4.2 sto je vise nego smijesno.... Igrao se sa mnom po pisti bukvalno ko macka sa misem. Malo je rec da te takva nepravda ubije u pojam

Da neko ne shvati pogresno i kao da pisem iz nekog revolta, ja sam dosao primarno da testiram auto a ne da osvajam rezultate. Platio sam probijanje klase i prelaz u 13 klasu cisto da jos vozim znajuci da necu nista osvojiti a i puko mi je kvar taman prije posljednje trke (castio raju i publiku paljenjem guma :) tako da vise i nisam mogao praviti 13.xx vremena, protiv kadeta sam vozio 14,2) al iskreno, htio sam u znak protesta da odvezem trku onako skolski i ko po gradu 60 km/h, na sred piste se okrenem polukruzno i vratim nazad na parking vozaca. Jedino sto me sprijecilo da ovo ne uradim je postovanje prema SRCS ekipi koje ujedno smatram i dobrim prijateljima.

Uglavnom, sa autom sam zadovoljan. Ubrzao sam se jos, na treningu 13.5 vrijeme auta a mislim da je kasnije bilo i brze, cekam da izbace vremena. Hvala Dane sto si mi sklopio keca :lol: a hvala i SRCS sto ste nas pocastili lijepom trkom, dali ste fakat sve od sebe ;) Takodjer se nadam da cete ove moje iskrene i zaista dobronamjerne savjete uzeti u obzir prilikom organizovanja buducih eventa
 
Član
esso_sa je napisao(la):
puko mi je kvar taman prije posljednje trke (castio raju i publiku paljenjem guma :)
Uglavnom, sa autom sam zadovoljan. Ubrzao sam se jos, na treningu 13.5 vrijeme
Da sam znao da ce biti tako okrenuli bi glavu od tebe :D
Drug, vrtis one 16-ke ludooo!!
index.php


:smajli41:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Da sam znao da ce biti tako okrenuli bi glavu od tebe

Nije meni zao, nadam se da sam vam bar malo zadimio i dodatno uljepsao dan :D
A i kvar je otklonjen jos u povratku tako da je opet sistao u punoj snazi sve do Sarajeva :)
 
Član
Slazem se sa postom Esso_Sa ! Cemu to kopiranje pravilnika od Hrvata nije mi jasno,Wc nije bilo kao ni kante za smece,cijene sokova u satorima su bile kao da je McDonalds haha i kasnjenje sa pocetkom utrke je preogromno al bas bas,,dok je klasa 15 pocela vec je bilo vrijeme da se krece kuci ;) Sto se mene tice naravno ne zaobilazni problemi na unu,opet pukao dihtung glave te me prijatelj zakacio i doslepao cijelim putem od Mostara do Sarajeva :D Sa puknutim dihtungom i vodom na sve strane vrijeme auta tik ispod 14.8 sto je jako dobro za razliku od vecine trkaca iz Sarajeva koje se dernjaju po ulicama i hvale sa konjima kao da je NFS :D Nadam se da ce iduce godine biti jos brze i bolje i zaista cestitam SRCS na cijelom poduhvatu da se ista organizuje u BiH !!
 
Član
Samo sam ja popusio foru pa sam vozio sa kacigom ko snorkijevac :lol:,al nema veze nadam se da ce uvazit zalbe vozaca jer mi smo tu jedni za druge,koliko nama treba dobra organizacija toliko i organizaciji treba vozac.Uglavnom nek se desava nesto pa makar i naopako bas je scena u bih zamrla dobro,u buducem radu nadat je se da ce se sve iskristalizirat do savrsenstva
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Nije meni zao, nadam se da sam vam bar malo zadimio i dodatno uljepsao dan :D
A i kvar je otklonjen jos u povratku tako da je opet sistao u punoj snazi sve do Sarajeva :)
Nama (gledaocima) je bilo super, bar sto se tice one ekipe u cosku :) Navijali smo za domace takmicare bez obzira da li ga znamo ili ne.
 
Član
svaka cast svim vozacima koji su ucestvovali, jos po onakvoj vrucini :cool: zna li neko koliko ima KS onaj audi a4 tdi sivi, sto je sve zacadio :icon_question: :D
 
Član
Ko kaže da moj TDI dimi? :D :123:


Svi komentari su na mjestu, ne možemo svi imati iste utiske...nema šanse... Moja nedelja u Mostaru je bila fantastična, toliko da sam zaboravio jest' cijeli dan :) puno dobre raje, opuštenog druženja i adrenalina...

Bilo je nekih propusta, tipa tog WC-a i nekih kašnjenja zbog semafora, ali mene lično ništa nije tangiralo od toga... WC oko čitave piste, a kad' se čekalo, dizel power, klima uređaj, muzikica i sve 4 u zrak :D


Sve u svemu, ja bi' doš'o opet... svaka čast na uloženom trudu ;)
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Ko kaže da moj TDI dimi? :D :123:


Svi komentari su na mjestu, ne možemo svi imati iste utiske...nema šanse... Moja nedelja u Mostaru je bila fantastična, toliko da sam zaboravio jest' cijeli dan :) puno dobre raje, opuštenog druženja i adrenalina...

Bilo je nekih propusta, tipa tog WC-a i nekih kašnjenja zbog semafora, ali mene lično ništa nije tangiralo od toga... WC oko čitave piste, a kad' se čekalo, dizel power, klima uređaj, muzikica i sve 4 u zrak :D


Sve u svemu, ja bi' doš'o opet... svaka čast na uloženom trudu ;)

Ja sam bas gledao tvog golfa,skroz malo dimi ;)
Bas ekstra auto :icon_smile:

p.s. nista od maske :icon_question:
 
Član
Slao sam ti poruku da dođeš do boksa na piće, a masku nisam imao gdje staviti :) jedino na krov da sam je zaljepio xD probao sam, nije išlo :D
 
Član
Sve cestitke za 402.ba SRCS i AKS sto se mene tice sve je bilo Odlicno! Sledece godine bar jos dve trke ;)
:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top