SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jedne ali vrijedne
Novi kralj Mostarske piste ! :icon_smile:

4gj6vp.jpg
 
imal kise za ove sto su je prizivali danas 59 auta na stazi i extra uslovi sutra najavljeno jos 20 auta vise i sto je najbitnije nema kvarova na autima...vidimo se ujutru na stazi.....Vas 402.ba Team!!!!
 
Član
sta je s romanom, jel se uopce pojavio na pisti danas, Marinu cestitke na rekordu, nisam ni sumnjao da ce napraviti dobar rezultat;)
 
Legend
ja maloprije dosao, bilo je dobro samo sto su kasno pocele trke nacekao sam se :)
ali izgleda da sam se zeznuo posto ce sutra biti bolje ;)
skrabo snimio i mog golfa na ulazu :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
sta je s romanom, jel se uopce pojavio na pisti danas, Marinu cestitke na rekordu, nisam ni sumnjao da ce napraviti dobar rezultat;)

osvojio prvo mjesto u klasi 11 ;)
 

wkd

Član
jbga ja radim do 07:00h, nemojte puno divljati da vas mogu stici bar do Konjica :) (to je za ovu ekipu sto ide iz Sarajeva sa BM)
 
Član
stefan je napisao(la):
ja maloprije dosao, bilo je dobro samo sto su kasno pocele trke nacekao sam se :)
ali izgleda da sam se zeznuo posto ce sutra biti bolje ;)
skrabo snimio i mog golfa na ulazu :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
sta je s romanom, jel se uopce pojavio na pisti danas, Marinu cestitke na rekordu, nisam ni sumnjao da ce napraviti dobar rezultat;)

osvojio prvo mjesto u klasi 11 ;)



evo sad sam bas citao neke komentare. Kaze da mu auto opet nije spreman, oscilira tlak turba, te auto proklizava prvom i drugom brzinom. Kaze mogao je ici 10 da nije kocio, nisam bio pa samo prenosim sta sam procitao. volio bih vidjeti kakav bi rezultat bio da je auto extra ispravan
 

IGY

Član
sere po obicaju :)
svaka cast opalio 11 i sta sad uvijek nesto ne valja, da ne valja ne bi vozio, a ovako uzeo 11 i kao auto ne valja
ma daj ba
 

ani

Član
IGY je napisao(la):
sere po obicaju :)
svaka cast opalio 11 i sta sad uvijek nesto ne valja, da ne valja ne bi vozio, a ovako uzeo 11 i kao auto ne valja
ma daj ba


nemoj pricat gluposti golf ima daleko vise snage nego kad je vozio 10 sekundi u osijeku ali na racun toga prvom i drugom nema prenosa nikakvog i pada u turbo rupetinu u drugoj, isto tako i varira tlak turba stalno nekad i trokira. covjek je tek u petak navecer odlucio hoce li ikako voziti i testirali smo auto po cesti po kisi da odlucimo jel ima smisla ikako nastupati

auto ide strasno snagom ali kao cjelina nije utegnuto jos i sada samo na tome treba poraditi i ici ce ispod 10 zasigurno jer ide puno puno bolje nego 2010 i 2011

sada treba uzeti dosta bolje gume i srediti regulaciju pritiska, snage ne fali :icon_biggrin:

i jeste kocio jer je prijavio klasu 11 i organizatori su mu rekli da mora potvrditi vrijeme prijavljene klase (11.xxx) inace slijedi diskvalifikacija.
11.4 sa reakcijom i kocenjem dosta prije cilja koje se fino vidjelo po stop svjetlima, nije nikako lose. mogao 10 ici bez greske i u ovakvom stanju da je zelio...

evo snimak kako je trecom i cetvrtom preletio cisto snagom Moraveka sa kadettom a zna se koliko je on jak samo (u hrvatskoj na boljim stazama vozi 10)

http://www.youtube.com/watch?v=e_bQNZuFNjs&feature=youtu.be
 
Član
ArminM je napisao(la):
sta je s romanom, jel se uopce pojavio na pisti danas, Marinu cestitke na rekordu, nisam ni sumnjao da ce napraviti dobar rezultat;)

Pobjedio je Moraveka za 3 stotinke,vozili su oko 11.5 , a Marinov rekord staze 10.529 cini mi se ,je bilo strahota za vidjeti i cuti,koja masina majko mila :icon_biggrin: poslije ce biti video ako neko vec nije stavljao.Marin se cijelo jutro ebavao oko auta od ranih sati,mjenjali su nove dizne itd itd i uspjeli ga osposobiti.Extra je bilo danas,sutra je novi dan i ocekuje se ludilo :123:
 

ani

Član
GTI FAN je napisao(la):
Pobjedio je Moraveka za 3 stotinke


jer je kocio :cool:
skoro u isto vrijeme su usli u cilj pa nije bio siguran jeli i pobjedio
nemojte se sad pravit da niste vidjeli samo zato jer vam je mrsko da priznate jer favoritizirate strance kako god znate, a domace natjecatelje se trudite osporiti isto tako
 
Član
ani je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Pobjedio je Moraveka za 3 stotinke


jer je kocio :cool:
skoro u isto vrijeme su usli u cilj pa nije bio siguran jeli i pobjedio
nemojte se sad pravit da niste vidjeli samo zato jer vam je mrsko da priznate jer favoritizirate strance kako god znate, a domace natjecatelje se trudite osporiti isto tako

Repi svaka cast na pobjedi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top