SR Brcko by emirEX

SR Brcko by emirEX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Plava astra mi je najbolja. Onakav stil tuninga volim. Minimalno, ali mocno...
Takodjer i crna fabia, potom bijeli punto(ali mi ima bas ruzan zvuk,vidjam ga po Sa),rx8,felica narandzasta... :)
Bas je dobra staza, nov asfalt :)

p.s. kakav je ono fol, lafo slikas kera? :lol: hahah
 
Član
emire dobre slike...

predlazem da bhtuning kupi tebi neki profi aparat i da slikas jos bolje i vise slika...

pozdrav
 
super slikice,al ih ima hebo te

al nigdje mene ni na jednoj slici pa brate mili u sta si ti gledo:D

ja sam jos uvijek odusevljen mazdom i jos uvijek mislim na nju svaki dan,:icon_biggrin: te jedva cekam zivinice da je opet vidim
hehe,ko da pricam o curi iz srednje:icon_biggrin:
 
Član
Ev jedan odlican aparat, ko nece DSLR, a hoce super slike...

http://www.market.ba/oglas/135974

Ima i jedan Canon G7 za 450 KM - to je isto dobar aparat.
 
Član
meni nece da otvori sve slike :( :( :( slabo ide sa GPRS/UMTS ali sta vidim = super slike! najbolje su mi od vashe kolone, mogu zamisliti kako je zabavan put bio :)
 

IGY

Član
RCat je napisao(la):
meni nece da otvori sve slike :( :( :( slabo ide sa GPRS/UMTS ali sta vidim = super slike! najbolje su mi od vashe kolone, mogu zamisliti kako je zabavan put bio :)

i vise nego zabavan je bio
Veko imas finih slikica koje bi murija mogla upotrebiti kao dokazni materijal :D
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Svaka cast za slike extra su..... A sta je ovo mercedes polupan vozi utrku hahahha....

ma budala:icon_biggrin::icon_biggrin:nureman:)
A prije street race-a na par dana je ga slupao bio malo, pa zato je takav izgledao:)
 
Član
Veko je stvarno bio u akciji ahhhh vidim bili ste malo i u Srebreniku(Motel Park)i izgleda svi ste slikavali mercedesa koji je bio prekoputa heheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top