SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

SR Banja Luka - 20. & 21.09.2008. (novi termin)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
admir jahic je napisao(la):
Ajmo organizirat u Glamocu race ima pista a slabo i prolazi auta

jao Admire kralj si,ta staza je odlicna,vozio sam po njoj u 7h ujutro omegom 2.0i 180km/h,isao u glamoc farbat neku piceriju.imas moj glas za ovu stazu.

12.auuu ako dobijem slobodno(privatnik jbg) dolazim i ja,znam tu prometnicu,bice odlicno,mozda se i vidimo raja
 

Eko

Član
daleko .. ne isplati mi se 2x dolaziti u 7 dana .. posto sam planirao na auto.ba SR 19.og
 
Član
Eko je napisao(la):
daleko .. ne isplati mi se 2x dolaziti u 7 dana .. posto sam planirao na auto.ba SR 19.og

Pa mozda bi kod nas imao sta vidjeti pa bi ti se isplatilo, jedino sto je najsporija klasa 16sec pa je mozda tu problem??
 

Eko

Član
Octane je napisao(la):
Eko je napisao(la):
daleko .. ne isplati mi se 2x dolaziti u 7 dana .. posto sam planirao na auto.ba SR 19.og

Pa mozda bi kod nas imao sta vidjeti pa bi ti se isplatilo, jedino sto je najsporija klasa 16sec pa je mozda tu problem??

bio sam na prvom SR-u u Banja Luci takodjer .. extra bilo .. bice i sad vjerovatno ali ispalo je iznenada, nisam stigao isplanirati ... a klasa nije problem uopste, mogu ja ici ispod 16 sec nije frka :p (H)
 
Član
Eko je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Eko je napisao(la):
daleko .. ne isplati mi se 2x dolaziti u 7 dana .. posto sam planirao na auto.ba SR 19.og

Pa mozda bi kod nas imao sta vidjeti pa bi ti se isplatilo, jedino sto je najsporija klasa 16sec pa je mozda tu problem??

bio sam na prvom SR-u u Banja Luci takodjer .. extra bilo .. bice i sad vjerovatno ali ispalo je iznenada, nisam stigao isplanirati ... a klasa nije problem uopste, mogu ja ici ispod 16 sec nije frka :p (H)

Svaka cast ,posteno
 
Početnik
mislite nemate nikoga da zna to uraditi :)

znam da ste do sada imali problem sa organizavicjom ovoga takmicenja ali to se moze popraviti ....



i jos jednom jel ima SR sutra onda??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top