Spustanje golfa 4-ke

Spustanje golfa 4-ke

Član
Pozz vozim golfa 4 tdi-a i nedavno sam kupio feluge 17-ke pa mi auto izgleda previsoko ,pa sam mislio da ga malo spustim sa sportskim oprugama jedno 3 do 4cm ,da li je to dobro rijesenje i da li ima neko da je na 17-ke stavlajo samo opruge
auto mi je za svaki dan :icon_question:
 
Član
evo imam ja gewinde za tvoj auto, da rijesis problem. Spusti sebi koliko ti pase i rijesen problem, pogledaj kod mene na profilu,imas oglas. Ako si musterija spustio bih ti cijenu malo;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo imam ja gewinde za tvoj auto, da rijesis problem. Spusti sebi koliko ti pase i rijesen problem, pogledaj kod mene na profilu,imas oglas. Ako si musterija spustio bih ti cijenu malo;)

daj poslaji mi link od tih svojih gewindi :icon_biggrin: i koja bi bila cijena
 
Član
imam i ja hr-gewinde..visina i tvrdoca se steluje..ca.2 g stare a presle oko 1000km.......cjena 300KM
 
Član
Apple je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
evo imam ja gewinde za tvoj auto, da rijesis problem. Spusti sebi koliko ti pase i rijesen problem, pogledaj kod mene na profilu,imas oglas. Ako si musterija spustio bih ti cijenu malo;)

daj poslaji mi link od tih svojih gewindi :icon_biggrin: i koja bi bila cijena

evo ti link sa pik-a
http://www.pik.ba/artikal/5778950/gewinde-golf-iv/

ako udjes na moj profil ovdje na forumu naci ces oglas i na tom profilu. cijena je ta koja jeste, ako si musterija spustit cemo, nije frka;)
 
Top