Spustanje golf 2

Spustanje golf 2

Član
Ili jednostavno uzmes gewinde koje bas imas u oglasima sad za 350 km i miran.
Danas pored ovoliko izbora i ovako jeftinih gewinda nije mi jasno o cemu se ima tu mislit,ja na rallyu pod 17-kama vozim raceland vec 2 god i dan danas su mi kao i prvi dan kad ih stavio.
 
Početnik
golf g60 je napisao(la):
Ili jednostavno uzmes gewinde koje bas imas u oglasima sad za 350 km i miran.
Danas pored ovoliko izbora i ovako jeftinih gewinda nije mi jasno o cemu se ima tu mislit,ja na rallyu pod 17-kama vozim raceland vec 2 god i dan danas su mi kao i prvi dan kad ih stavio.

Predstavi nam vec jednom tog relija sa detaljnim opisima i slikama ako imas uzivam pratiti projekte malo rjedjih auta :cool:
Sorry na off-u
 
Legend
hoces da se mjenjamo dacu ti ja svoje opruge ja nisam zadovoljan kolko mi je legao golf ali tvoje potrebe ce izgleda zadovoljiti, mada sam nabavio jos jedne nisam ih jos isprobao ali bi trebao biti nizi sa njima :icon_smile:
 
Član
golf g60 je napisao(la):
Ili jednostavno uzmes gewinde koje bas imas u oglasima sad za 350 km i miran.
Danas pored ovoliko izbora i ovako jeftinih gewinda nije mi jasno o cemu se ima tu mislit,ja na rallyu pod 17-kama vozim raceland vec 2 god i dan danas su mi kao i prvi dan kad ih stavio.

drug vec sam uzeo blisten amortizere germany orginal,a gewinde kad bi uzimao uzeo bi samo nesto novo nista polovno ;)

Dottore je napisao(la):
ili kupis od mene Koni Sport i uzivas :)

Drug hvala na ponudi vec sam uzeo amortizere :cool:

stefan je napisao(la):
hoces da se mjenjamo dacu ti ja svoje opruge ja nisam zadovoljan kolko mi je legao golf ali tvoje potrebe ce izgleda zadovoljiti, mada sam nabavio jos jedne nisam ih jos isprobao ali bi trebao biti nizi sa njima :icon_smile:

drug koliko spustaju tvoje opruge :icon_question:
 
Član
Nije mjesto al evo jedna samo bratov golf i moj rallye inace nisam od prestavljanja auta bas al sad trenutno spremam neke felge za njega pa ako legnu kako ja mislim bude jos koja slika.
DSC00341.jpg
 
Član
golf g60 je napisao(la):
Nije mjesto al evo jedna samo bratov golf i moj rallye inace nisam od prestavljanja auta bas al sad trenutno spremam neke felge za njega pa ako legnu kako ja mislim bude jos koja slika.
DSC00341.jpg

dobar drug pravo :cool:
 
Član
Inace su na plavom bbs rs 7i8x15 i spusteniji je,ovo je nekad prosle zime slikano dok je i u njemu bio G60.
 
Član
Kod spustanja je bitno ustanoviti da li amortizer ima dovoljan hod (tj da nestosuje), da li svi delovi oslanjanja mogu nesmetano da funkcionisu (npr da ne lupa spona o karoseriju i slicno) i da opruga ne ispada iz svog lezista... Ova dva nije tesko ustanoviti ali ovo prvo jako malo ljudi zaista zna to da uradi... No na zalost, ja to ne znam objasniti preko interneta, tj mogu da probam ali tesko da bi neko skontao... ;)
 
Član
YUgisa je napisao(la):
Kod spustanja je bitno ustanoviti da li amortizer ima dovoljan hod (tj da nestosuje), da li svi delovi oslanjanja mogu nesmetano da funkcionisu (npr da ne lupa spona o karoseriju i slicno) i da opruga ne ispada iz svog lezista... Ova dva nije tesko ustanoviti ali ovo prvo jako malo ljudi zaista zna to da uradi... No na zalost, ja to ne znam objasniti preko interneta, tj mogu da probam ali tesko da bi neko skontao... ;)

Drug hvala puno na pomoci ;) al dobro probacu,pa sta bude bude,bez muke nema nauke,ugl sam skontao sta mi je raditi ;) hvala na pomoci ;)
 
Top