Sprint Eagle (ORAO)

Sprint Eagle (ORAO)

Odlucih nakon cak 5 minuta provoda na ovom forumu da predstavim i svoje cudo-skuter...s obzirom na 14 godina,dobro i ovo vozim....Radi se o Eagle Sprintu sa 50cc 2T AC agregatom (chinarelli) od 3,52 kW i 4,71 ks....Ima nazad/naprijed disk,digi-tablu sa kojekakvim funkcijama,plinski amortizer,LE diode kao pozicije i kopija je Aprilie SR,ali one nove....Mogu rec da su je pravo skinuli,prednji dio je po meni cak i ljepsi :D Pa evo i neke slike,valjda ce pasti koji komentar

eagleeesma.jpg


1005294sma.jpg


1005302sma.jpg


100530cqc.jpg


1005324sma.jpg


1005487med.jpg


Skuter ide zaista dobro,imao sam ranije dva LIFANA-4T- te mogu rec da je razlika nebo-zemlja,ovaj ima 365x ostrije linije,bolji start,cvrstocu plastiku i jako sam zadovoljan....Eagle moze skinuti,barem na startu i malo dalje vecinu markiranih skutera,max.brzina je oko 72 km/h s tim da je AC,manja getriba (prenos) i manje su mogucnosti da ima vecu krajnju u odnosu na LC ali opet skuter je za svoje novce i vise nego dobar....Također sam član foruma skuteri.org (nije mi cilj da ga reklamiram,ukoliko krsim rpavila,izbrisite ovo) pa mozda nekog i poznam sa istog... ;)

I da,13'' su felge :cool:
Kupljen prije mjesec i po' na satu bilo oko 13250 km :cool:
 
Član
dobro je zgazio kilometara, a to da ide bolje od lifana, mora ici, ipak je 2t. fin je skuter, iako ja nisam ljubitelj kineza
 
Циејна je tu tamo 1200 KM,jest presao puno ali opet sam za ove novce mogao uzet nekog Spidfajta kojem je 10-15 godina,i dolazi vrijeme da mu ja mijenjam neke stvari,a dijelovi apoteka :D Tako da s pravilinim odrzavanjem moze on preci mnogo,ex-lifan nije napravio nijednog problema dok mi je bio u valsnistvu oko 2 sezone,samo mazit,pazit i povremeno gazit :cool: I da,digi brzinomjer mijenja boje,ima ih koliko zazelis te kad pređes 45 km/h mijenja se u crvenu,kao vid upozorenja :D
 
Legend
Kolko je nov ovaj motor?
Ima i lifan 2T 3.1 kw novi model, fino ide isto kako sam cuo
 
Nexus je napisao(la):
Kolko je nov ovaj motor?
Ima i lifan 2T 3.1 kw novi model, fino ide isto kako sam cuo

Ne znam vala me vise lifani ne intAresuju,ovaj je 2009 godiste,te su cijene novih u Srbiji bile oko 1000 € na sezonskim popustima,eh sad ima i ovaj novi Eagle 2012 gosite ali samo druga boja isti vrag :icon_smile:
 
Prespremna zujalica uzeo bio iz dosade prosle godine jbg nikad odrasti, stavio dodatno samo auspuh Tecnigas Trek (opet nikad odrasti a kao skuter uzeo da ne cimam auto do prodavnice 100m) i super isao i onda prodao uzeo outlook 150 iako sam rekao da necu vise na dva tocka... inace odlicno sluzio, moj savjet nadji trek nema boljeg auspuha za eagle probao sam i tt i slicne leo vince i ni blizu (drug radi sa tim djelovima pa je sarafao sve kombinacije, naj bolja samo ovaj auspuh i sve ostalo serijala) i sad sto je bice sve duplo sa njim i zvuk je ok :)

Evo ti video mog sa zvukom, naljepio bio i karbon i nije se odljepljivao:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S1S37ytR2uM[/video]
 
erve34axim je napisao(la):
Prespremna zujalica uzeo bio iz dosade prosle godine jbg nikad odrasti, stavio dodatno samo auspuh Tecnigas Trek (opet nikad odrasti a kao skuter uzeo da ne cimam auto do prodavnice 100m) i super isao i onda prodao uzeo outlook 150 iako sam rekao da necu vise na dva tocka... inace odlicno sluzio, moj savjet nadji trek nema boljeg auspuha za eagle probao sam i tt i slicne leo vince i ni blizu (drug radi sa tim djelovima pa je sarafao sve kombinacije, naj bolja samo ovaj auspuh i sve ostalo serijala) i sad sto je bice sve duplo sa njim i zvuk je ok :)

Evo ti video mog sa zvukom, naljepio bio i karbon i nije se odljepljivao:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S1S37ytR2uM[/video]

Ma valjda ce nekad past i rezona jer sam sad prazan do bola; a i dovoljna mi je ova snaga iako je tuning-styling ovisnosti de još,de još,de još xD
 
Član
fin skuter, svidja mi prednji kraj najvise,
inace i ja vozam lifana, skoro ga uzeo, do sad sam sve uzimao markirane motore tipa aprilia, yamaha itd... al novo je novo
inace ovaj moj je 125 ccm sa sa 6 kw
 
Član
Dobar ti je Eaglee pravo ima moj komsija dobro ga sluzi samo sto ja to nebih nikad samo Gilera od skuteraa ili Yamaha
 
Top