Sprijecen pokusaj kradze motora

Sprijecen pokusaj kradze motora

Član
Veceras sam sprijecio pokusaj kradze motora i uz veliko licno zadovoljstvo nanio teze tjelesne povrede oboma :) <pripazite gdje ostavljate motore u starom djelu grada.
 
RE: Sprijecen pokusaj kre moadze

tooooo kraaaaaaalju :smajli44::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44:
 

OmO

Član
RE: Sprijecen pokusaj kre moadze

:slike: :lol:

Salim se, neka si.. Imal ko da je snimao dok si ti udarao ? :D
 
Član
Ima moja privatna nadzorna kamera, provjericu jeli usjesta sta snititi u tom dijelu :)
 
Član
Kadedrala, mejtas, i strogi centar carsije, tuda se vrte ovo dvoje sto su meni pokusali maznuti.Dao bih ti i opis ali neznam kako ce izgledati nakon vecerasnjeg tretmana :)
 
Član
ja sam neki dan gledao neku dvojcu guraju neki motor 125ccm, trce oni guraju taj motor po trotoaru od vijecnice prema carsiji onom stranom gdje tramvaj ide ja sad stao kontam sta ovi rade, kad za njima murija ide :icon_smile: Vikicevci crni patrol njih trojca unutra sa francuzicama lijepo ih vidjeti i ja odem do konzuma uzmem sladoled i vratim se kad oni ih onde u onom prolazu kod dzamije pod kovacima ufatili :lol:
 
Član
Ciganka sto dzepari strance po carsiji, mislim da je nedavno i bila u avazu i cigan, visok mrshav u bijeloj ili zelenoj majci, imena cu dobiti ujtru jer komsija koji ih pusta nesmije da otvori vrata
 
Član
Jest to je ta, ona mi se vrti po avliji vec par godina, nju licno znam zato sam je samo jednom cekicem opalio :) Ipak je zensko :)
 
Član
Sad im je bas odbrojalo, maloumnicima narkomanskim, full sam spreman za naredni susret, a ja SE TAMAN NAMERACIO DA IGRAM PS3, SAD MI SE I U MERAK POSRASHE
 
Član
nek si drug namlatio stoku i ja se jednom spremam al nemogu da ga nafatam bjezi mamu hebo nadam se da neces imat sa murjom problema
a za ps3 bolji je mortal kombat uzivo nego na tv ;)
 
Top