sportske svijecice

sportske svijecice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Glupost su te sviječice ,znam zasigurno jer sam gledao dijagrame NGK i npr Super bosne i mogu vam garantovat da ništa nećete osjetit na vozilu. Jedino što ćete dobit je trajnost koju je netko gore naveo.
Champion su više nego dovoljnje, prije sam koristio Super Bosna ali mi se znalo desit da izgore pa je to onda frka kad ti se desi.
 
Član
Ima razlike i u vuči auta , potrošnji goriva , radu motora i svim ostalim segmentima ... Ako već tvrdiš da nema razlike izmedju Super Bosne i NGK , valjda bi ih ostali proizvodjači stavljali u svoja auta , ipak su jeftinije ... Šalu na stranu , i dalje tvrdim da treba uzeti orginalnu sviječicu kvalitetnijeg proizvodjača ...
 
Početnik
ja sam probao champion denso ngk i bosnu i mala je razlika izmedu svih tih svijeecica

ali od svih njkih auto mi najmirnije i najzdravije radi na bosni...

nije uvijek najskuplje najbolje..
 
Član
Ja sam kod sebe probao Beru, Bosch super 4, Bosch super 3. Prema fabrickim spec. u moj motor idu Bosch W7DTC, a prema Bosch katalogu idu neke druge, i morao sam se svadjat sa glupim trgovcem koji me ubjedjivao da trebam te stavit (bile su skuplje naravno). Moram rec da nakon sto sam stavio ove W7DTC da auto radi odlicno. Mirnije, ugladjenije i manje trosi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top