sportske svijecice

sportske svijecice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ljudi zanima me sve sto znate o njima,citao sam negdje...ali iskreno ne znam cemu sluze...pa ako neko zna:D
 

IGY

Član
nebi da pametujem, ali obicne su obicne, a sportske sportske, i vijerovatno ove sportske bacaju malo jacu iskru i ekspozivnije su od obicnih, eto to je moj nestrucni odgovor :lol:
 
Član
ja znam za skutere da imaju dvije vrste obicne koje bacaju normala struju i neke jace joj zaboravio sam marku uglavno samo jace bacaju struju i to je to mislim i bolje pali ujtro ne moras na kurblu neg odma na dugmic to je to
 

IGY

Član
ima o tome da se prica i prica, ima ih slabijih sa jednim krakom i jacih sa jednim krakom, slabijih sa tri kraka i jacih sa tri kraka, i marki i marki proizvodzaca, ali treba uvijek koristiti one sto je preporucila fabrika, bar ja tako mislim, a ja koristim bosh-ove 15 marki komad, one malo kvalitetnije, a ima ih po 20KM 4 komada, ima bosninih po 4 marke komad,
a one za diezel eh...........:lol::lol::lol:
 
Administrator
igyracer je napisao(la):
ima o tome da se prica i prica, ima ih slabijih sa jednim krakom i jacih sa jednim krakom, slabijih sa tri kraka i jacih sa tri kraka, i marki i marki proizvodzaca, ali treba uvijek koristiti one sto je preporucila fabrika, bar ja tako mislim, a ja koristim bosh-ove 15 marki komad, one malo kvalitetnije, a ima ih po 20KM 4 komada, ima bosninih po 4 marke komad,
a one za diezel eh...........:lol::lol::lol:

a sta bi rekao za moje NGK PLATINUM mjenjaju se na 100000 a kostaju 200km
 

IGY

Član
nissmo je napisao(la):
igyracer je napisao(la):
ima o tome da se prica i prica, ima ih slabijih sa jednim krakom i jacih sa jednim krakom, slabijih sa tri kraka i jacih sa tri kraka, i marki i marki proizvodzaca, ali treba uvijek koristiti one sto je preporucila fabrika, bar ja tako mislim, a ja koristim bosh-ove 15 marki komad, one malo kvalitetnije, a ima ih po 20KM 4 komada, ima bosninih po 4 marke komad,
a one za diezel eh...........:lol::lol::lol:

a sta bi rekao za moje NGK PLATINUM mjenjaju se na 100000 a kostaju 200km

svaka cast, i takvo auto zasluzuje nesto takvo
 
Član
ma mos ti hehehe i ja da imam takvo auto sve bi platinasto stavljo ne bi nista nekvalitetno ni doslo u obzir
 
Legend
eh u mene se u motoru prvo nalozi hehehe,pa onda verglas,nema nikakvih iskri :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top