sportiva super Z+ ???

sportiva super Z+ ???

Član
Prošle godine kupio Sportivu u dimenziji 205/40/17, ponašaju se ekstra po suhom, mokrom nije loša, nesto poput Toya naravno ko je vozio i na tim gumama.
Bar na mom autu Ibiza 6L TDI 112 kw
p.s. a za brujanje savjet, ljudi uradite špuru :)
 
BHT Ovisnik
propao mi barum-conti, prodale se... kakav je Goodyear Eagle F1 GSd 3 ? sara je mocna,al neznam kako drzi, vidim da ih nema u testovima, dok ove F1 Asymmetric 2 ima i strasna je,al samo ovu mogu uzet
 
BHT Ovisnik
sara mi se jedino sviđa :p
tu pratim gume, bas zato kazem nema niti jednog testa o njoj, u nas sam nasao na googleu kao dobra guma,sad ovdje nezz...
 
BHT Ovisnik
nakon svega ja kupio FULDA sportcontrol:D
dosao ovdje gdje sam i goodyear gledao kad ovaj mi šef govori da je ova gsd 3 dosta stara,mislim odavno se pravi,a citao sam da je nema u EU, samo u Aziji,kaze bil sta drugo, rekoh pucaj, kaze fulda jel odgovara po veleprodajnoj cijeni za 250km, rekoh jeste narucuj, dolazi do 15ak dana:icon_biggrin: procitao sam o njima i pogledao testove cini mi se jako dobra guma, imao sam fuldu samo drugi model prosle godine,jest da je bio nazad al se fina cinila:icon_smile:
 
Legend
Drug... ja uzeo prosle godine NOVE Sportiva super Z+ 4 kom. ... 195/45/16...
imao sam na jednoj problem i to su mi ljudi gdje sam je kupio reklamirali i dobio novu gumu...

znaci presao oko 2000/3000 km. na njima... ja sam zadovoljan...
ne znam jel galame jer mi motor galami vise 100%... :lol:

Ove godine ih vracam na auto i vidim opet kako i sta...
nada ono do sad vidjeno mi se svidja... ;)

To je moje misljenje... ;)
 
Top