Spojleri pomoc

Spojleri pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li iko nekog dobrog plasticara da zna izraditi spojlere prema crtezima t.j. front lip, side scirts, ........
 
Član
ima neki lik iz mostara kazu zara prava. kazu sto mu nacrtas ili doneses sliku on napravi.

vidi sa dadom iz mostara na ovam je forumu da ne zna slucajno neki broj mob ili sl.
 
Početnik
Bio sam ja kod te ''zare'' iz Mostara..nema nista od te price ''sta nacrtas napravi'', to je rekla - kazala, on ima vec gotove kalupe i po njima radi, ja kad sam bio kod njega razocarao sam se, na CRX htio da stavi bumper od golfa trojke, no comment..a tek cijena, katastrofa, ko da je tuning-kuca..jedino od tih plasticara ti je bas dobar Samir sa Tekije u Mostaru, saradjivao sam sa njim, dajem preporuku, nije uopste skup a radi dobro, iako ni on ne moze da pravi ''sto nacrtas'' vec se prilagodjava svom kalupu..
 
Član
polystar-ak@mail.com 065 543 146 zto sam nasao nedavno na netu ima nekih slika auta koji su radjeni kod njega-ima njegov sajt, procackajm malo google, firma se zove polystar mjesto Pelagicevo kod Brckog ,
 
samir mi je prijatelj radi dobro meni što je radio neke stvari ja sam zadovoljan evo njegov broj mobitela garaža je na tekiji u mostaru
061- 467 - 626
 
Član
dadao_style je napisao(la):
samir mi je prijatelj radi dobro meni što je radio neke stvari ja sam zadovoljan evo njegov broj mobitela garaža je na tekiji u mostaru
061- 467 - 626


e to je taj. na njega sam mislio
 
samir kad hoće može napravit i sa slike što nactaš znam ja jer je sebi pravio čuda a sad je i jednu hondu radio sa slike ispala je extra nego slabo čovjek hoće da se bakće sa smolom radi otrova zato radi finish poslove koji idu brže itd uglavnom javi mu se ako nekome šta treba sve je stvar dogovora...
 
Član
Samir do yaya, preporucam i ja njega...kod njega ce ici fabijana an plasticarenje, uz puno povjerenje predajem mu je u ruke :)
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
samir kad hoće može napravit i sa slike što nactaš znam ja jer je sebi pravio čuda a sad je i jednu hondu radio sa slike ispala je extra nego slabo čovjek hoće da se bakće sa smolom radi otrova zato radi finish poslove koji idu brže itd uglavnom javi mu se ako nekome šta treba sve je stvar dogovora...

Moju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top