Spec. alati u Sarajevu

Spec. alati u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li ima neka prodavnica specijalnih alata, NESTO, gdje mogu pokusati potraziti desetougaone gedore, ako ne, postoji li nacin i kako da se naprave, neko rjesenje, nesto?
 
Legend
Pozdrav
MERKUR shoping centar na stupu, oni imaju odjel sa posebnim alatom, pogledaj dole ;)
za sta ti trebaju te gedore ?
ja kada sam trazio alat da otvorim OZ TURBO trazio sam te neke specijalne alate, dosta toga je bilo dole
moj ti je savjet da poneses to nesto sto planiras odvrnut i dole na licu mjesta probas odgovara li ti..
 
Član
Slazem se, MERKUR, npr.jedino sam kod njih nasao set torex-a sa rupom u sredini, za odvrtanje sarafa protokomjera, a danima sam to trazio. (majke im ga... cega se sve Svaba nece sjetiti):123:
 
Član
druze u merkuru imas tih gedora nastavaka ,.ako nema moze se porucit,.,
probaj negdje na grbavici je bio unior alati prodavnica mislim ondje poslije zeljina stad. trolebuska gdje se koke :lol: okrecu
ako ne onda moze ti to mozda moj cale napravit samo je rekao da ce bit malko skupo jer treba metal poprilicno obraditt a mala serijaa
 
Član
lemi2903 je napisao(la):
Slazem se, MERKUR, npr.jedino sam kod njih nasao set torex-a sa rupom u sredini, za odvrtanje sarafa protokomjera, a danima sam to trazio. (majke im ga... cega se sve Svaba nece sjetiti):123:
:lol::lol:

Pa jarane imao si taj set na svakoj pijaci,i u Penny-ju,OBI-ju,MERKURU,pa cak i u Marsu na stupu:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top