Spajanje pozicije na svjetla kabine

Spajanje pozicije na svjetla kabine

Član
Zdravo htio bih spojiti pozicije da mi se pale kada otkljucam auto, trenutno imam metasystem alarm i kada otkljucam auto upale mi se svjetla u kabini, dakle bilo bi mi dovoljno da samo na njih spojim i pozicije. Trebao bi savjet za sledece: Spojio bi zicu iz table sa osiguracima sa svjetala kabine na prekidac za svjetla- poziciju, planirao sam staviti diodu da ne bi dolazilo mozda do nekog konflikta kada upalim svjetla na prekidacu pa me interesuje da li je ovo ispravan postupak. U pitanju je Audi A3 8L.
 
ako tako spois palice ti se pozicije kad otvoris vrata a nece kad otkljucas mozes sa ploce svjetla u kabini spoit pa preko rela tad ce ti se palit i kad otkljucas i kad otvoris vrata,spoi sa modula za zakljucavanje koi pali svjetlo u kabini kad otkljucas,al treba ti vremenski relej ili nadji takvu plocu kao od svjetla kabine pa preko nje spoji
 
Član
Sad mi se pale svjetla u kabini kada otkljucam, ok pokusati cu jedno od tog, volio bi spojiti sa svjetlima kabine da mi se gasi u isto vrijeme sve.
 
Top