Spajanje FM Transimittera, pomoć, PASSAT 6

Spajanje FM Transimittera, pomoć, PASSAT 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači imam Passata 6, i u njemu je radio sa navigacijom (Radio navigation system 300), i sad sam kupio FM transimiter, da mogu slusati muziku sa USB, i ovako, kad upalim FM Transimitter, skopcam USB, namjestim istu radiostanicu, ali tu je problem, jer mi radio ne želi zadržati tu stanicu koja je prazna (sa kojom spajam FM Transimitter) i automatski trazi novu stanicu koja je u blizini..
Ovako izgleda Radio..
images
 
Administrator
pa iskljuci auto pretrazivanje. Prvo podesi frekvenciju na transmiteru pa onda traži na radiju.
 
Podesim ja prvo na FM Transimiteru frekvenciju, i ono kreme malo se cuti pjesma i gotovo, on već prebaci npr. na Radio Bihać,
Znači Auto pretrazivanje, too bi moralo biti negdje na postavkama ??
 
Član
pa i izaberi na transmiteru istu frekvenciju koju nadje na radio i eto, nema veze sto je tu neka radio stanica kad se ukljuci transmiter preko njega ide muzika
 
Ja neznam stvarno, sta sam ja maloprije napisao,
sve ja to uradim, i krene muzika malo onako, i odjednom prebaci na drugu frekvenciju
 
Član
mozda ti je nestabilna frevencija nadji neku stanicu koja ima dobar prijem pa probaj

i iskljuci auto pretrazivanje na svom playeru
 
Super Moderator
Baci to u smece. Kad vec imas mp3 citac przi sebi mp3, moze stat dosta pjesama na cd. Kakav fk transmiter, bice ti zvuk u autu ko na tranzistoru
 
Uspio sam, na postavkama sam iskljucio ''Other navigation'' settings i od sad radi, i ne trazi automatski slijedeću stanicu, dok ja ne prebacim na drugu ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top