Sound Magus x 1502

Sound Magus x 1502

Član
E ovak.Nedavno kupio navedeno pojacalo,vec svima dobro poznati model.
Imam jedan problem sa njim.
Naime nakon sto provedem svu instalaciju,plus minus remote cincevi,spojim sa HU desava se sljedece.
Player je smanjen do kraja ,znaci na nulu,pojacalo spojeno,ali iz bassa koji je spojen na pojacalo dolazi lagano kuckanje,kao da tiho radi...
E probam drugi player,druge cinceve,pojacam masu,osmirglam dobro sve oko serafa,problem i dalje stoji.
Drugo pojacalo stavim nista,sve radi ko violina ;)
Sad prvi put imam ovako jako pojacalo,da li se neko susretao sa ovakvim slucajem?
Moze li biti do gaina,nekih postavki?
Da li je problem osigurac na instalaciji od 60 A?Treba li jaci?
Kablovi su usput 25 kvadrata....plus i minus....

:icon_rolleyes:
 
Član
Moze li biti do gaina,nekih postavki?- ne bih reko, ali probaj sve vratit na normalu kao i na plejeru (na njemu držiš default postavke, a na ampu štimaš sve)...
Da li je problem osigurac na instalaciji od 60 A?Treba li jaci?- to nema nikakve veze...
Kablovi su usput 25 kvadrata....plus i minus....- ni ovo.. sa tim kablovima možeš 2kw napojit

Ja imam to kuckanje odma nakon što upalim pojačalo, poslije se ne čuje... I to na oba pojačala, predpostavljam da je do HU-a jer imam i konvertore na činčeve... Probaj drugi plejer..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Moze li biti do gaina,nekih postavki?- ne bih reko, ali probaj sve vratit na normalu kao i na plejeru (na njemu držiš default postavke, a na ampu štimaš sve)...
Da li je problem osigurac na instalaciji od 60 A?Treba li jaci?- to nema nikakve veze...
Kablovi su usput 25 kvadrata....plus i minus....- ni ovo.. sa tim kablovima možeš 2kw napojit

Ja imam to kuckanje odma nakon što upalim pojačalo, poslije se ne čuje... I to na oba pojačala, predpostavljam da je do HU-a jer imam i konvertore na činčeve... Probaj drugi plejer..
Drug probao sam i drugi player isto se desava.
Meni se to kuckanje desava i dok mjenjam pjesme na playeru...
 
Član
To se i meni dešavalo, probaj to pojačalo spojiti na neki drugi subwoofer ili neke zvučnike ako se to i tada dešava onda su neispravni izlazi na pojačalu. Barem je meni tako bilo.
 
Član
tuning.st je napisao(la):
To se i meni dešavalo, probaj to pojačalo spojiti na neki drugi subwoofer ili neke zvučnike ako se to i tada dešava onda su neispravni izlazi na pojačalu. Barem je meni tako bilo.

Drug pojacalo radi ispravno je...
Smanjio sam nesto malo pomocu gaina.
Mozda je i do playera ali dok radi ovako dobro meni pase i ovo...:lol:
Hvala ipak druze
 
Top