sony Xplod-subwoofers

sony Xplod-subwoofers

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kolika mi je sansa da dostignem neki dobar rezultat na natjecanjima npr: sound music??? sa 2x sony Xplod-subwoofer_(15inc,1500W,450rm) i 2x pojacalom PANASONIC CY-pa4003n_(1000W,250Wx4,od toga (250W,64Wx4 kanala pri 4Ω),takoder imam kondezator F1,2
pozzzz i plz pomoć... ;)
 
Član
tresko je napisao(la):
Kolika mi je sansa da dostignem neki dobar rezultat na natjecanjima npr: sound music??? sa 2x sony Xplod-subwoofer_(15inc,1500W,450rm) i 2x pojacalom PANASONIC CY-pa4003n_(1000W,250Wx4,od toga (250W,64Wx4 kanala pri 4Ω),takoder imam kondezator F1,2
pozzzz i plz pomoć... ;)

nikakva skroz je slaba !
 
Član
U kojoj je to kutiji upakovan, kakav port i ostalo, al mislim da bi za to sto si naveo bilo nekih 130db...
 
sanse su ti veoma male da postignes nesto znacajno ali isto tako se neces ni obrukati ako je sve uredu spojeno kako treba
 
Član
Auto je Golf II , a napravi li smo ktiju za dva subwoofera ali sa zajednickim portom,za svaki zvucnik otprilike 50[/b][/u]l,da li je to u redu???
 
Član
sa tim jednim u kompresionoj kutiji i pojacalom u bridge-u od nekih 400RMS-a i kondenzatorom 131dB

kod mene je to i to ti je VRH sto mozes ovako e sad vjerujem sa brp kutijom ma ide to malo vise gore...
 
Član
po meni...sony nije za takmicenja...
prodaj to,dodaj jos para,i kupis sebi makar 2 type R...
...napravis SPL kutiju,i imas zagarantovanih 143 dB...:cool::cool:
 
Član
@ Alen-db,,,,nemora znacit da ce imat 143 db-a,,sa 2 type R,,,,treba i spacno pojacalo za to :icon_smile:
 
cuj dva Type Ra, na ovo pojacalo??? :D

mogu ti wooferi fino pumpat uz dobro pojacalo i dobru kutiju.. ;) a sa ovim pojacalom zaboravi..
 
Član
sony da mijenja sa type r-om za spl - bacanje para... :D

zasto ce imati bolji rez sa type r-om nego sa sony-jem ?
 
Član
a dobro ljudi..nisam bio obraco paznju na to kakvo pojacalo ima..:icon_cry:
@ marko_v ...nije bas bacanje para..;)
1. imas dobre woofere
2. imas jake woofere
3. i ako hoces za slusanja, ubaci u kompresiju.. jer type r je svakako namijenjen za kom. ;)))

heh..;)
 
Član
Yes,yes al da kupi dva Type R-a treba mu 400 KM i jos tolko za pojacalo a ne vjerujem da ce tolko izdvojit :icon_rolleyes:

Nego kupi SoundMagusa gledam u hrvatskoj su polovni ispod 200 KM :icon_smile: i na Sonya ima da svira nek ti neko proracuna spl kutiju pa probajte ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top