Sony vs JVC

Sony vs JVC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj jedno brzinsko, radi se o malte ne stim plejerima, samo je eto pitanje proizvodjaca.

KD-R421.jpg


JVC KD- R421 na akciji nekoj 125 km ili

ca_cdrec_cdx_gt550ui_x.jpg


Sony CDX-GT550UI na akciji 150 km

Inace u autu mi nije neki hu ha sistem, dva mala 10cm Alpine G type i to je to, imam jos neka dva Infinitija dvosistemca koje cu mozda negdje turit nazad. Znaci bitno da svira samo, al pitanje se najvise odnosi na kvalitet robe ova dva proizvodjaca koje nalazimo kod nas.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Emsho ne lupaj :lol: JVC nema dvojbe , imao oboje ne moze se porediti

:lol::lol:
sto si ti postao neozbiljan otkako ne vozas :D


mada slazem se s tobom, ja bi prije JVC ;)
 
pa ne kad ljudi kazu nesto treba stajati iza toga a ne govoriti vjerovatno :lol: moje iskustvo je bolje sa JVC playerom , imao sam 2 sony-a i 2 JVC-a dosta da zakljucim tako :)
 
Legend
ja sam imao sony, ukrali mi ga i sretan sam zbog toga
poslije sam kupio sebi player, pioneer naravno i zato sam sretan sto su mi ukrali smece iz auta..
ne znam, jedino ako ovaj sony , tj taj model koji ti hoces ima neka poboljsanja, inace jvc
 
Član
Imam Sony u autu i nije los,ali danas kad sam ubacio JVC tek sam skonto da je polos,totalno drugaci svuk i sve ostalo Glas za JVC ;)
 
Trazio sam Alpine, ne mogu ga vise nac, 160 je i dok dodje do mene 170, a JVC koji ce haman na kraju ipak prevagnut je dakle 45 km jeftinije, previse trenutno za moj budzet, imam vaznijih stvari ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top