Sony mp3 Radio Gasi se

Sony mp3 Radio Gasi se

Član
Pozdrav forume :D

Kako vi po ovoj lijepoj suboti ..

Kupio sam "polovan " sony mp3 player kod cojka je radio sve super kod mene problem kad pojacam muziku na njemu preko 20+ on se jednostavno restartuje .. Nemam pojacala u autu i na sve 4 izlaza imam spojen po jedna zvucnik neki fabrički od golf-a 2 ....

Problem se javlja i u očitavanju CD-a taj cd sto je dosao u njemu mp3 ima oko 100 pjesama iako je isparan sav očita ga bez problema prekopiram taj cd nece da ocita snimim audio cd nece da ocita nego cim ubacim drugi cd odma počne čudno da ga okreće kao preskače ga .. Jel ima neki fazon u snimanju CD-ova ili sto vec

Pozdrav i hvala unaprijed !
 
Član
Za to sto si se gasi pretpostavljam da je zato sto nemas dovoljno dobru instalaciju i pojacalo, a za CD-ove, vjerovatno ne snimis dobro, probaj promijeniti program za snimanje, ili snimati na manjoj brzini.
 
imo sam slican problem na Sony mp3 playeru sa ocitavanjem cd-ova, nece da ocitava one jeftine cd-ove a sto se tice gasenja moraces provuc novu instalaciju za player
 
Član
Znaci sto se tice gasenja to je do instalacije to moram popravit jos samo ovaj problem sa ocitavanjem da rijesimo jer nevjerujem da je do čitača kad već može da očita tako isparan cd


pokusao sam sa brzinom snimanja cd-a 16x ni to ne pomaze :icon_question::icon_question:
 
Član
Momci rijesio sam problem sa gasenjem sa time sto sam pojacao instalaciju doveo bolje kablove ...

Sto se tice ne ocitavanja CD-ova prica mi jaran i on isto ima problem sa Sony mp3 playerom u autu !!

Kako ga rijesiti 90% slucajeva je do CD-a i nacina snimanja sta vi mislite o tome :icon_question::icon_question:
 
Član
Kvalitetniji cd i to je to, imao sam slicnu situaciju da kad sam snimio na skroz nekvalitetan cd pjesme da nisam mogao da mjenjam pjesme, cim probam da prebacim sljedecu samo zaglavi cd i izbaci eror, dok je ove kvalitetnije koji su izgrebani cita normalno.
 
Top