SONY MEX-BT6000

SONY MEX-BT6000

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sky

Član
danas dok sam malo hodao ugledam u jednoj radnji sony mex bt-6000 po cijeni od 250 km. Cita dvd-ove, izlazi 4x5o. slot za sd kartice, usb i tak te stvari... al evo sad sam nesto malo gledao po netu i nema bas nesto konkretno o njemu. cak nisam nasao ni na sony-jevoj stranici uopste taj model. pa me zanima da li je to mozda neka kineska kopija ili je skoro izasao pa nema nesto o njemu. mada da je nedavno izasao ne bi mu bila takva cijena ??? pa evo ako ima neko nesto pametno da napise izvolite...
hvala unaprijed :icon_biggrin:
 
Član
Sky je napisao(la):
danas dok sam malo hodao ugledam u jednoj radnji sony mex bt-6000 po cijeni od 250 km. Cita dvd-ove, izlazi 4x5o. slot za sd kartice, usb i tak te stvari... al evo sad sam nesto malo gledao po netu i nema bas nesto konkretno o njemu. cak nisam nasao ni na sony-jevoj stranici uopste taj model. pa me zanima da li je to mozda neka kineska kopija ili je skoro izasao pa nema nesto o njemu. mada da je nedavno izasao ne bi mu bila takva cijena ??? pa evo ako ima neko nesto pametno da napise izvolite...
hvala unaprijed :icon_biggrin:

kako nem na netu ima star je to model ali je odlican
de mi reci gdje si tovidio da odem kupit ?

http://www.sony.ba/product/ica-bluetooth-car-stereo/mex-bt5000
 

Sky

Član
pa ovo si mi stavio link od bt5000, a ja sam pitao za bt6000 mada su izgledom isti, al koliko vidim ovaj ne podrzava dvd. a ne mogu ti reci, tajna je. ako ti kazem, moram te onda ubiti. sacekaj malo, pa ako uzmem prodat cu ti ga za 300 :lol:
 

Sky

Član
i sta mislite isplatili se to uzeti ili da sakupim jos malo love pa da uzmm neki sa display-om na izvlacenje? mada se dosta raje zali da brzo pocnu zezat ili mehanizmi za izvlacenje display-a odu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top