Sony ili Kenwood ??

Sony ili Kenwood ??

Član
U pitanju je dakle cd player, Sony DSX-A30 ili Kenwood KDC-164U , koristite li neki od ova dva i koji bi prije izabrali?
Cijena je tu negdje u 10-20KM...
 
Član
Volio bih da neko objasni zašto svi nešto izvode i protiv su Sonyja? Imate li neke činjenice da ne valja Sony? Neko je od vas profesionalno testirao Sony i ustanovio da ne valja? 8 godina posjedujem isti Sony player i savršeno radi, zvuk je sasvim dobar, a posjeduje i bluetooth koji i dan danas se spaja sa svim telefonima.
 
Član
Volio bih da neko objasni zašto svi nešto izvode i protiv su Sonyja? Imate li neke činjenice da ne valja Sony? Neko je od vas profesionalno testirao Sony i ustanovio da ne valja? 8 godina posjedujem isti Sony player i savršeno radi, zvuk je sasvim dobar, a posjeduje i bluetooth koji i dan danas se spaja sa svim telefonima.
Niko nije rekao da sony ne valja, ali je kenwood u visoj klasi.

Da je pitanje: Bira ili Sony, ja bi glasao za Sony....

Send via Gameboy Color
 
Volio bih da neko objasni zašto svi nešto izvode i protiv su Sonyja? Imate li neke činjenice da ne valja Sony? Neko je od vas profesionalno testirao Sony i ustanovio da ne valja? 8 godina posjedujem isti Sony player i savršeno radi, zvuk je sasvim dobar, a posjeduje i bluetooth koji i dan danas se spaja sa svim telefonima.
Nista nemam protiv sonya ali sam imao i alpine i sony i pioneer i kenwood i po meni idu ovako. Alpine pioneer kenwood pa sony (kvalitet zvuka)
 
Član
Nista nemam protiv sonya ali sam imao i alpine i sony i pioneer i kenwood i po meni idu ovako. Alpine pioneer kenwood pa sony (kvalitet zvuka)
Bas tako. Mada opet (kod ova prva tri brenda) zavisi od modela. Npr moze i kenwood ispasti bolji od alpine.

JVC je isto jako dobar brend za car-hifi. Alpine je vrh, ali mi se njihov dizajn nesvidja, previse japanskog kiča...

Send via Gameboy Color
 
Član
Prodat Kenwood odma... Sony osto i njega sam i uzeo... fino radi pa dokle ce i kako ce vidjet cemo... :)
 
Član
za normalne korisnike je sve to tu negdje, ima jebeno dobrih serija sony-a, one stare serije, ufff kakvih HU imaju... a ima i Alpine-a novih serija što nisu za čune... tako da nije ni Alpine Alpine, a ni Sony Sony, zavisi od modela, ja volim muziku, i takmičio sam se prije, sada imam Alpine CDE9882ri i ne mislim ga mijenjati, odličan HU, imao sam prije JVC KDSH77r isto odličan, hu, metalan, podesiva pločica, displej s jebačkim animacijama itd ali nema USB, krajem 90ih izašao model.
 
Član
Svaki proizvodjac ima dobrih i losih modela a veliku ulogu tebi igra i za sta ces da ga koristis, imas li pojacalo ili pojacala itd itd.

Obicno Kenwood ima polje pojacalo u sebi ako ga za to hpoces koristis ali noviji modeli sonija rade FANTASTICNO pogotovo oni modeli sa 40W RMS pojacalima.
 
Član
Svaki proizvodjac ima dobrih i losih modela a veliku ulogu tebi igra i za sta ces da ga koristis, imas li pojacalo ili pojacala itd itd.

Obicno Kenwood ima polje pojacalo u sebi ako ga za to hpoces koristis ali noviji modeli sonija rade FANTASTICNO pogotovo oni modeli sa 40W RMS pojacalima.
Za normalno koristenje, slusanje, da nista ne suska krci itd.. Nemam pojacala, taj sony sto sam naveo je bio u ponudi tako da sam ga i uzeo...
 
Top