Sony Ericsson Xperia Arc S beli

Sony Ericsson Xperia Arc S beli

Član
Telefon sam kupio polovinom Maja, ima par manje primetnih ogrebotina koje se mozda mogu primetiti na slikama. Instalirana je IGo navigacija sa mapama Evrope.
Za one koji nisu imali susret sa ovim telefonom, telefon pravi slike zavidnog kvaliteta i boja, video snima u HD 720p rezoluciji pri autofokusu. Veoma je brz, radi besprekorno, i 100% je ispravan. Sadrzi originalno pakovanje i sve sto dodje u njemu

Cena telefona je 200 Eura

30122012379.jpg


30122012375.jpg


30122012373.jpg


30122012377.jpg


30122012383.jpg


30122012371.jpg
 
Član
dule jel moze zamjena za lg l5, ja ga kupio prije nepunih mjesec dana, platio ga isto koliko ti cijenis sony, ja sam htio taj arc s ali ga nisam nasao. ako bi mogla zamjena da ti posaljem slike telefona:icon_biggrin:
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
zamjena za galaxy s2

Hajde da se raspitam koliko bih mogao da prodam taj S2, pa cu ti se javiti. Jer mene interesuje Xperia TX, zbog toga ovaj i prodajem, a i dalje tvrdim da ne postoji telefon lepseg dizajna od Xperie Arc S.

ArminM je napisao(la):
dule jel moze zamjena za lg l5, ja ga kupio prije nepunih mjesec dana, platio ga isto koliko ti cijenis sony, ja sam htio taj arc s ali ga nisam nasao. ako bi mogla zamjena da ti posaljem slike telefona:icon_biggrin:

Macko, znam kakav je LG L5, ima ga moj drugar. Ali nisam zainteresovan za takvu ponudu. Jedino da vidim koliko mi traze za tvoj telefon, pa da ga uzmem uz neku doplatu :icon_rolleyes:
 
Član
mozes pogledat, pa cemo nesto skontat. telefon je bez ijedne parnice, kupljen u italiji skoro,na nasem je jeziku, u full pakovanju. bijeli je isto kao arc s
 
Top