Sony CDX-GT620U ?

Sony CDX-GT620U ?

narode jel neko od vas imao Sony CDX-GT620U player posto me interesuje zelio bi da ga kupim pa da vidim sa vama kakav je ?
 
Član
djuka1.4 16v je napisao(la):
narode jel neko od vas imao Sony CDX-GT620U player posto me interesuje zelio bi da ga kupim pa da vidim sa vama kakav je ?

ja imam vec dvije godine CDX GT440U i mogu ti reci da sam pre zadovoljam kvara nij bilo, po makadamu nema da preskace a Sony je marka;)
 
BHT Ovisnik
sto se tice sony kao sony nije uopce nesto,standarno,kao golf... e sad,sto se tice ovoga sony-a s obzirom da je sony nije los,imao sam ga dok mi ga nisu ukrali iz jette,ima solidno dobar zvuk,za sony-a jako dobar,ako nemas neko posebno izvucenje u autu bit ces zadovoljan;)
 
Ja imam Sony CDX-GT25 model, kupio ga prije godinu dana novog... ja sam zadovoljan, fin zvuk, bez prekidanja muzike po makadamu kao kod nekih playera i sl. mana.. do sada bez ikakvih kvarova, jako pouzdani playeri ;)
 
Član
Sony je za Muziku, kao Golf za Auta... svako ih ima, i vecina ce biti zadovoljna, mada precijenjeno zbog imena. Ako je bas dobra cijena, uzmi, ako ne, trazi radije ocuvan Alpine, Pioneer, Clarion, JVC, Kenwood itd...

Imao sam Sonye u Autu (zbog povoljne cijene), sta da kazem, rade svoj posao. ali sa JVCom i Kenwoodom je to bila druga prica...

pozz
 
pa sta da kazem 120 km je a trenutno imam neki JVC ali nema ni mp3 ni aux/usb a i star je. inace uvjek prekida po makadamu.. :lol: a koja mu je vrijednost inace? http://www.pik.ba/artikal/4672766/sony-cdx-gt620u/
 
Član
Imao sam navedeni plejer stvarno jer radio bez problema pa skoro godin dana je bio kod mene.. ugl sad da ne budemo bas tako losi prema sonyu ovo ti je kao golf sa vecom opremom al bez koznih sjedista i tempomata :D ugl malo ima vise funkcija i daje dosta lijep zvuk za razliku od salbijih sony plejera.. pa i vrijedi nekih 100-120 km sve zavisno od stanja i ostalo ..;)
 
Top