Sony CDX-GT434U

Sony CDX-GT434U

Ljudi kupujem novi auto radio..i nasao sam ovaj sony za 220 KM, i onako na izgled mi se svidja...samo,ja nisam strucna osoba za to,pa ako mi neko moze reci,da li vrijedi ovo cudo te pare,kakav je po specifikacijama,kako bi se ponasao kad bi uzeo i neko pojacalo i woofer,(meni ove njegove oznake bas nista ne govore)!:lol:
Unaprijed hvala!
 
BHT Ovisnik
nije los player,sony nije nesto posebno(mada ga imam i ja) al je dobar,finu snagu ima i opcije,imas usb,pojacalo,dovoljnu snagu i bez pojacala,ako je to cijena novog uzmi
 
Jest...nov je!Ali mislio sam kasnije uzimati u woofer i pojacalo (nista extremno) onako,da udara malo...pa zato i pitam!
 
Član
27 W x 4
Maks. razina izlaza za pretpojačalo - 2 V.
Izlaz za pretpojačalo: Prednji/stražnji DA / DA x 2
i to bi bilo to!
Mada radije ako mozes ganjaj nekog paju pa makar i polovnog!
 
Znaci nista posebno? Ajd,to...odem i da uzmem,kaze bila pogresna kutija...vec je ovaj Sony CDX-GT430U a on je u crvenoj boji tipki...dok j eGT434U U zelenoj (kao moj golf i svo osvjetljenje u autu)...pa sam odustao!
Zato ako neko zna...da ima neki dobar radio do 200-220 KM (nov) neka satvi link!
 
Član
PA dogovori se sa Marko_v on prodaje Clariona za 250 ako se ne varam ali je izmislio HU za tog sonya (jest da mu s eplocica ne skida)

Ili recimo OVO to je odlicna solucija!
 
sony hui imaju najlosija interna pojacala, najprije padaju u clip, ja bih ipak isao na neki pioneer za te pare..
 
Član
a sta mislis o ovome ?

.
cde-100UB.jpg


http://www.caraudio.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=99&Itemid=1
 
Član
Ljuboje prodaje Clarion zver, to je bio moj, podrzava SD kartice, AUX, ima Bluetooth... 200KM je cena. Kod mene je odlicno radio sa pioneerovim zvucnicima i solidnim wooferom, Da imam pare sada bih ga vratio jer mi ocajnicki treba player ... Ukoliko hoces nesto novo, imas sada neku akciju po celoj BiH, u sarajevu ih radi mobil media, Pioneer DEH 2200UB, jeste entry level ali je super i kosta 180KM, kako god ne moze biti los nikako. Vidim ima ih u Bihacu neki lik, 159KM nov... procesljaj malo oglase... nisam pogledao odakle si ali su ti dostupni po celoj drzavi.
 
ja da sam na tvome mjestu uzeo bih polovan ocuvan player iz vise klase.. ;) i kad kupis nov za par dana vise nije nov nego debelo polovan.. :D
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ja da sam na tvome mjestu uzeo bih polovan ocuvan player iz vise klase.. ;) i kad kupis nov za par dana vise nije nov nego debelo polovan.. :D

kent agri vit ju mor....:D
bas razmisljam sta sam napisao coveku i kontam da ni sam nisam kupio pioneer sa akcije jer bih najpre uzeo polovan iz vise klase.
 
Ma meni ne igra ulogu koliko je on jak,neki "jaci" izlazi i tako to...vec da player izgleda lijepo,sa nekom pristojnom snagom (za prosjecno pojacalo i woofer)...znaci nista posebno!
Ovaj sony mi se na izgled svidio,solidno je i jak kako mi rekoste,ali samo ovo crveno svjetlo tipki (bez mogucnosti promjene),mi nikako ne godi! Ili zeleno,plavo,bijelo...bilo kako samo da nije crveno!:lol:
I volio bi nov player....da ima garanciju!:cool:
Hvala unaprijed na prijedlozima! U OBZIR DOLAZE SAMO PRODAJNA MJESTA SA TK!!!
 
Ovaj Pioneer DEH 2200UB mi je super...samo nema ga u Mobil mediji u Tuzli...zovem Brcko...niko se ne javlja!Pa ako ima neko iz Brckog...ako moze da provjeri (ima pice kad dodjem po njega :cool:)!
 
Član
trenutno je nestalo i u SA, dolazi pocetkom sedmice, znaci vec negde sutra moze biti u prodaji, ima dve boje osvetljenja, crvenu i zelenu...
Ja se lomim, svidja mi se opasno, kada bi mi izleteo neki bolji polovnjak nakon kupovine ovog ne bih sebi mogao oprostiti.
 
Top