Sony CDX-GT24 kako ga spojit na pojacalo ?

Sony CDX-GT24 kako ga spojit na pojacalo ?

Fap

Član
Izlaz za pretpojačalo (stereo RCA) NE

vidite koji problem imam imam ovaj cd/mp3 za auto
imam pojacalo kojie id preko chinch kablova ali ovaj mp3 nema chinch izlaz ima li koja solucija da se spoji na pojacalo ?

ima li neko pojacalo koje neide preko chinch kablova ?


[video=youtube]p://www.youtube.com/watch?v=SIPRnU7rkUE[/video]
 
BHT Ovisnik
nema izlaz za pojacalo,mislim da moze nekim kentarma,netko je prije o tome pisao,al najbolje prodas ga,dodas 20km i kupis neki sony sa izlazom za pojacalo,to mozes uvijek jeftino naci
 
BHT Ovisnik
pogledaj po piku,ja sam svoj slican,gt220 sa izlazom za pojacalo prodao za 80km prije skoro godinu dana,sada ih se moze naci po 60km,a skoro toliko se krece,prinjuskaj,vidi...prijatelj mi je za nekoga bio trazio prije neki player,ako slucajno mu trebao javim,al mislim da je do sada nasao
 
Početnik
postoji nesto sto se zove HI to LOW converter i preko njega se moze izlaz sa zvucnika pretvoriti u RCA ili ti ga chinch, kod nas to kosta 45km
 

Fap

Član
muha je napisao(la):
postoji nesto sto se zove HI to LOW converter i preko njega se moze izlaz sa zvucnika pretvoriti u RCA ili ti ga chinch, kod nas to kosta 45km

imam opcijuda uzmem iz drugogo auta od oca mp3 sa chinhom je isti moj sony samo sto Sony CDX-GT20 od oca i njegov cu uzet takod a cu onda moc i pojacalo spojit :)
 
Član
fap je napisao(la):
muha je napisao(la):
postoji nesto sto se zove HI to LOW converter i preko njega se moze izlaz sa zvucnika pretvoriti u RCA ili ti ga chinch, kod nas to kosta 45km

imam opcijuda uzmem iz drugogo auta od oca mp3 sa chinhom je isti moj sony samo sto Sony CDX-GT20 od oca i njegov cu uzet takod a cu onda moc i pojacalo spojit :)

ima pojačala koja su napravljena sa HIGH input tj. ako nemaš činč samo se spoji izlas sa CD-a u ulaz pojačalo i priča gotova!!!!!
a imam par pojačala za tvoju kombinaciju,,,,pa ako želiš javi se na pp..
ciaoooooooo
 
Top