Sony cd player problem!

Sony cd player problem!

Član
Poz svima, imam problem sa cd player-om u autu, narezem ja novi cd, ubacim i pise no music, a u kompjuteru taj isti cd radi, dok imam neke starije cd-eove iz auta i oni rade u playeru u autu, narezivao sam dva nova cd-ea i nece nijedan, pise no music, a u komp rade, ima li ko kakvu ideju sta bi moglo biti?!
u pitanju je mp3 format (nije audio)
 
Član
rasho16v je napisao(la):
Poz svima, imam problem sa cd player-om u autu, narezem ja novi cd, ubacim i pise no music, a u kompjuteru taj isti cd radi, dok imam neke starije cd-eove iz auta i oni rade u playeru u autu, narezivao sam dva nova cd-ea i nece nijedan, pise no music, a u komp rade, ima li ko kakvu ideju sta bi moglo biti?!
u pitanju je mp3 format (nije audio)

Meni Sony ocitava sve osim CDova koje mi kolega uradi u MP3 formatu. njegova audio cita al MP3 nece. Sta reci? Koju posluku porat? Kome?

PS Mozda je do Nere ili neceg drugog. Ko zna. Probaj ponovo copy CD na drugom compu
 
I ja sam imao tako jedan problem... snimio jedan CD sa pjesmama u mp3 formatu, ubacim u CD (Sony) i na display napisa: No CD kontam wtf, par puta probam nista... odem na laptop, ponovo sprzim i opet ubacim u HU kad radi.... sta je problem bio, nemam pojma :D nisam ti puno pomogao ali to je neko moje iskustvo :icon_smile:
 
Član
na kakav cd si narezivo muziku, uzmi neki kvalitetniji cd (verbatim preporucujem) i narezi na sto manjoj brzini i nema problema.
Nadam se da ce to biti rjesenje ,kod mene bar jeste bilo.
Izbjegavaj maxdata ,traxdata i slicne ;)
 
Član
CD je slabijeg kvaliteta (traxdata) a inace narezujem uvijek najsporijim brzinama, a i prije sam narezivao, radilo je neznam sto sad nece, probacu drugi cd i drugi program za narezivanje
 
Ne znam preko cega przis, ja przim preko windowsa, ono prebacim pjesme na CD i idem burn i izaberem opciju data CD i sve mi je ok, i to bas na tim CD-ovima maxdata i traxdata. Samo manje brzine przenja.
 
Član
Imam windows 7, przim preko cdburnerxp-a najmanjom brzinom uvijek, uvijek sam preko njega tako przio i radilo je, a sad nemoze, skoro sam sistem reinstalirao, mozda se nesto zeznulo
 
Član
ako ne uspijes osposobit a ako ti se da malo sarafati izvadi cd player rasklopis ga i lagano sa alkoholom i necim mekanim ocistis laser ;)
 
Član
HerrNuki je napisao(la):
ako ne uspijes osposobit a ako ti se da malo sarafati izvadi cd player rasklopis ga i lagano sa alkoholom i necim mekanim ocistis laser ;)

Probao sam danas jos jedan cd narezati, nije uspijelo, probacu ocistiti laser, al nije mi jasno, kad ubacim stari cd (ima mu godina dana, sav izgreban) on radi a novi nece!
 
Član
mozda da probas taj novi cd u neki drugi radio nije iskljuceno da ti komp. pravi problem kad narezuje cd
 
Top