Sony A330 DSLR

Sony A330 DSLR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me da li iko zna koja je realna cijena ovog fotoaparata i usput koji je najbolji odnos ulozeno dobiveno za DSLR.

Planiram kupovinu jednog, pa me zanima sta je najbolje, a ne planiram nov kupiti nego polovan. Izdvojio bih do nekih 500tinjak KM.

Vjerujem da Igy oko ovoga najbolje zna.. :D
 
Član
Ja imam ovaj isti, A330 i ja sam zadovoljan. ;) ja sam ga kupio novog, 1099 km prosle godine
 
Član
Mozes li mi koju sliku uslikanu tim aparatom postati ovdje ili na pp (jos bolje). Malo macro, malo panorama i ostalo :D
 
Član
sony-evi dslr-i su loši...

pucaj na Nikon ili Canon, mozda i Olympus,

imaš u raznim oglasima, polovne aparate, oko 500KM



http://www.bhtuning.com/olympus-500-dslr-14-45mm-dodatni-blic-t-59022.html
 
Član
Kad kupujes DSLR ne kupujes samo aparat, nego citav sistem. Kasnije ce ti zatrebati bolji objektiv pa ces njega kupiti i sljedecom promjenom samo mjenjas tijelo aparata, a objektivi ostaju - jer su neki jako skupi - i skuplji od tijela. Olympus je solidan, Sony malo bolji, al Canon i Nikon su i dalje vrh u toj klasi. Zato bi ja uzeo jedan od ta dva brenda, svejedno je koji, tu su u par grama... :icon_biggrin:
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Ok onda, ne idem na Sony... Hvala Vam za info! Javim se sa slijedecom opcijom. :D

za 500KM mozes kupit loseg canona il nikona ili dobrog sonyja :D
ja imam sony a200 i meni je ok,nije los,s obzirom da je nesto ispod 600KM,polovan,a za to para tesko da mozes kupit nesto sto ce te fascinirat bas ono,a da nije ispucalo preko 60.000 fotki,meni je ok izbor...za objektive je malo kriza,al moze se naci,cak i kod nas...s olympusom nisam radio;)
 
Član
CANON S5 IS - Koliko ovo vrijedi?? Odnosno vrijedi li 350?? Sa dva objektiva mercury 0.45X i 2.0 HD WIDE

Edit: ne treba mi nesto da me sad fasicinira, jos sam pocetnik sto se tice ovoga, a ne planiram se profesionalno baviti ovim, cisto za hobija malo..mada nikad se ne zna.
 
Član
mišljenja sam da to nije DSLR, već samo powershoot ili šta već aparat... i neznam dal je moguće da moze mjenjati objektive...:D
 
Član
ma imaju oni nastavci,nije pravi objektiv
taj aparat ima 12x opticki zoom na fiksnom objektivu,koliko ja znam,mrsko mi sad trazit po netu
extra aparat,al nije dslr
 
Član
To nije DSLR, al je dobar aparat. ISO je dosta neiskoristiv pri vecim vrijednostima, al generalno fin aparatic, ak si potpuni pocetnik i hoces tek da ucis, i taj moze fino posluziti. Jer imas manuelne postavke, u principu mozes izvesti sa njim dosta stvari kao i sa DSLR-om. Samo je sporiji od DSLR-a, i naravno nemas neke napredne opcije, koje se ionako rijetko koriste - bar kod amatera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top