SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
25r7.jpg
 
Član
evo od mene jedan rad malo duze radjen..i nije zavrsen jos ali et ako nesto ne valja da popravim..vrucoo pa ne mogu vise da chopam..
baza:
Autemo_WTB_Round1-Ferarri_front.jpg

chop:
ja7r.jpg
 
prednji branik i dio blatobrana ima skroz druge refleksije od ostatka auta i ovaj okvir od sofersajbe je lose odradjen.
Postavi sliku donora ;)
 
Član
rad je jos u izradi ali takva je refleksija i na donoru samo sto sam ja jos izdusio ove oblake na prednjem braniku a mozda sam ih trebamo malo tamnije a sofer sajba je bila dobra dok nisam nasao donora za cabrio verziju i et ostade ovako..;)
 

OmO

Član
soffa je napisao(la):
OmO je napisao(la):
Jednostavan rad, a lijep :) ;)

hvala kolega..:D..nego trebamo jedan zajednicki rad bacit..ako bude kakva dobra baza da odradimo..;)

Pa trebali bih, nismo dugo.. Ja bas danas posao nesto raditi al' mi bi mrsko i ostavim. Ako nadjes kakve slicice posalji pa da odradimo, ili ako ja nadjem posaljem ti. :)
 
Član
ee hvala kontam da stavim od rally-a front naprijed ili jos bolje kao kod lige za US trziste one kockaste farove all nemam donora visoke rezolucije..;)
 
Član
To, to :cool: Nisam prije zagledao ovu temu ali sad vidim sta propustam :icon_smile: Fino ti ovo radis, svaka cast! ;)
 
Top